U17 kaotas liidrile 0:3, aga teisel poolajal muutis mängupilti oluliselt paremaks

Foto: Cristel Jakobson / Kohtumise üks silmapaistvaid mängijaid oli meie väravavaht Karl Kruus

Läksime mängule väga raskes seisus, terve kohtumise pidid kaasa tegema kaks noormeest, kes pole veel U17 Eliitliiga tasemele võimelised, aga see polnudki kõige tähtsam. Kaotasime selgelt esimese poolaja, kus me andsime vastastele palju ruumi. Teisel poolajal surusime oma mängu rohkem peale ja enesekindlus kasvas, mäng võrdsustus ja tekkis ka meil rohkem momente vastaste värava lähistel.
24.10.2017 kell 18:00 Keila murustaadion
Tabasalu JK/Keila JK vs FC Elva U17 3:0 (2:0)
Väravad: 16. Friedemann, 33. Nahk, 75. Hussar
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 14

Algkoosseis: Mängija Karl Kruus kommentaar:
"Hooaja kõige raskem mäng väga tugeva ja organiseeritud satsiga. 11 mehega oli paratamatus, et seisame kogu mängu madalal, kuid vastase kolm väravat olid siiski vägagi ärahoitavad. Tiimi esitusega jäin rahule, lust oli vaadata arengu- ja kogemuse praktikasse valamist meie poolt. Enda mängust nii palju, et kui kolm ikkagi puuri ära lüüakse, siis rahulolu ei teki ning töötahe suureneb."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Me võitsime sellest rohkem kui kaotasime. Teisel poolajal näitasime, et kui kiiresti kohaneda, tähtsaid mängukogemusi said Marek ja Argo. Kiidusõnad ka Karl Kruusile, kes meie plaani hästi täita aitas ja jalaga mängus julgelt tegutses ning kõik 1v1 olukorrad võitis. Olen poiste üle uhke, sest meil on hea sisekliima ja hooaja viimased kaks mängu läheme endale veel kord tõestama, et tuleb jääda kindlaks oma plaanile ja oma tugevustele."

Järgmine mäng 31. oktoober kell 17:00 Valtus, kui vastaseks Raplamaa JK võistkond.