LIVE: FC Elva II - Narva JK Trans

Homme, 5.augustil algusega 18:45 toimuvast jalgpallilahingust teeb ülekande ka FC Elva koduleht. Eelmisel aastal toimunud LIVE ülekannet jälgis webi vahendusel ligi 200 inimest ja staadionil oli 70 pealtvaatajat. Homme oodatakse staadionile juba palju rohkem publikut, kes koduvõistkonna vere käima lööks. Kõik kellel võimalik tulge staadionile kaasa elama! Pealtvaatajate vahel toimub löögivõistlus, mille võitja saab pääsme Eesti - Brasiilia mängule!

FC Elva II         (0)0:9(4)  Narva JK Trans
Väravad: 13., 45. Brextveit, 16., 73. Starovoitov, 26. Leontovits, 49. Lõsanov, 57.pen, 73. D.Ratnikov, 85. Kazakov

Sündmuseid Elva linnastaadionilt edastab: Kristjan Moorast

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Priit Pastak (65.Taavi Havre), Veiko Haan, Veiko Kütt, Laur Nurme(46. Robi Männiste), Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Karl Bussov, Martin Raid (71.Raido Kuus), Kaupo Süld

Varus: Taavi Aasmäe, Raido Kuus, Taavi Havre, Mart Kaur, Robi Männiste, Kaarel Tani, Kristjan Moorast

Narva JK Trans: Modestas Stonis, Oleg Lepik, Kirill Eder, Stanislav Kitto, Aleksei Gorskov, Philipp Brextveit, Artjom Dmitriejv (46.Rustam Rustamov), Sergei Kazakov, Sergei Leontovits (46.Nikolai Lõsanov), Daniil Ratnikov, Sergei Starovoitov,

Varus: Sergei Ussoltsev, Rustom Rustamov, Nikolai Lõsanov

Mäng algab! Ilus ilm, kena väljak, pealtvaatajaid tundub olevat ka sadakond või enamgi. Valitseb mõnus õhkkond.
3` Trans on mängu domineerivam pool, suudavad ka sooritada mängu esimese pealelöögi, mis ei ole Elvale ohtlik
5` Mängu esimene nurgalöök, mida sooritab FC Elva,  midagi ohtliku ei sünni.
6` Trans surub oma mängu peale, sooritab mitu lööki järjepanu, seni lendavad löögid suure kaarega üle värava
7` Dmitrejv sooritab pealelöögi raami, Käkk püüab kindlalt
11` Elva kastis on sagimine, puhtaks löömine ei õnnestu, taas saab löögile Transi vasakäär Dmitrejv, lööb õhust ühe puutega, napilt mööda
13` Värav! Trans on asunud juhtima 1-0, tsenderdus kasti paremalt äärelt, pallini jõuab esimesena Brextveit, ja lööb palli kindlat väravasse
16` Värav! Taas Transi poolt tsenderdus kasti,  Starovoitov täiesti vaba, sooritab peaga löögi ja pall maandub väravas, 2-0 on Trans asunud juhtima
17` Elval tekib ka võimalus, paremkaitsja Kuus tsenderdab kasti, kuid väravavaht jõuab napilt enne Elva ründajat palli ära napsata
Hetkeks on mäng rahunenud, käib rohkem võitlus keskväljal
26` Värav! 3-0 on Trans asunud juhtima. Trans ehitab jätkuvalt rünnakuid äärtelt, vasakäär Lepik tsenderdab taaskord kasti, Leontovits täiesti vaba jälle, ja lükkab palli vasakusse värava nurka
32` Järjekordne nurhalöök Transile, tuleb terva pall, väravavaht tõrjub,  kõlab vile ja Transi mängija on mänginud käega
Mäng on langenud täiesti Elva väljaku poolele! Trans ehitab vaikselt oma mängu. Midagi väga ohtlikut ei suuda nad luua.
39` Trans murrab paremalt äärelt sisse, tuleb terav maapall kasti, saavad ka löögile 3-4 meetrilt, kuid väravavaht püüab selle, tõeliselt ohtlik
Tulid ka värsked andmed, et Elva Linnastaadionile on omadele tulnud kaasa elama 270 inimest, Super!
43`  Poolaja lõpp läheneb, Trans üritab oma eduseisu suurendada aga Elva seisab kindlat kaitses
44`Transi poolkaitsja Dmitrejv saab kastis taas löögile, pall veereb napilt postist mööda
45` Värav! 4-0 Trans surub poolaja lõpus vägevalt, tuleb kauglöök umbes 15-20 meetrilt, mis lendab alla vasakusse nurka, väravaautoriks Brextvelt
Poolaeg on lõppenud!

Teine poolaeg algas! Poolajal toimunud löögivõistluse ja ühtlasi Eesti-Brasiilia pileti võitja on ka selgunud, selleks on Oliver Avasoo, õnnitleme võitjat.
 Mõlemad meeskonnad on teinud ka mõningaid vahetusi.
49´ Värav! Vahetusest on hästi sekkunud Lõsanov, kes avab kohe ka oma väravaarve. Trans juhib 5-0.
57` Trans murrab läbi paremalt äärelt, mängija kukub kastis ja kohtunik näitab käega penalti suunas, kergelt antud penalti realiseerib kindlat Daniil Ratnikov, 6-0 Transile
63` Elva teeb oma teise vahetuse, väljakult lahkub vasakkaitsja Priit Pastak, tema asemel tuleb mängu Taavi Havre
67` kohtunik on sunnitud näitama mängu esimest kollast kaarti, selle teenib Transi kaitsja Oleg Lepik
72` Värav! 7-0 Transile. Taas segadus Elva värava all, ja esimesena jõuab pallini Transi mängija ja pall on väravas, Elva mängijad appelleerivad suluseisule, väravaautoriks Starovoitov
73` Värav! 8-0 Transile. Värava autoriks Daniil Ratnikov
79` Trans teenib kasti joonelt ohtliku karistuslöögi, lööma asub Brextveit, lööb mööda
Elva üritab läbi äärte oma rünnakuid üles võtta, kuid palli võitmisel see ka kohe kaotatakse, Trans hoiab jätkuvalt kõrget tempot
85` Värav! 9-0. Lõsanov ja Kasakov lükkavad paremal äärel ilusti mitu seinusöötu omavahel ja Kasakovil ei jää lõpuks muud üle kui pall lihtsalt sisse lükata
Kõlab ka kohtuniku lõpuvile, tulemusega 9-0 on kohtumise võitnud  Narva JK Trans. Transi jõu, kiiruse, tehnika ja kogemuse vastu Elva noor võistkond ei saanud, aga kindlasti saadi siit väärt kogemus.