Järgmine samm mängijate arendamise teekonnal

Nüüd on esinduse juures stabiilselt kaks meest, kes suudavad rohkem arengusse panustada. Foto: Aili Alber / Fotail.ee

Ardo Värä on ligi kahe aastaga koos Mihkel Kuresooga palju muutnud mängijate suhtumises oma põhvivarasse ehk tervisesse, jätkates Kaido Koppeli alustatut. Nüüd jätkub koostöö tugevamalt ja regulaarsemalt, lisaks aitab Ardo teha lihashooldusega seotud trenne ka duublil ja U17 vanuseklassi võistkondadel. Kaugem eesmärk on klubis juurutada süsteeme ja koolitada treenereid ka kasutama põhitõdesid treeninguid ettevalmistades.

Oma poiss, kes valis mängimise asemel taustajõu rolli

"Ardo on noorena olnud ka FC Elva mängija, alati olnud hea eestvedaja ja liider. Kuidagi 2017 aasta kevadel ma ta klubi juurde kutsusin, et aitaks meil paremini valmistuda ja taastuda. Senine koostöö temaga on olnud väga professionaalne, ta on suutnud teha plaane ja selgitanud välja treeningvahendid, millega peame arvestama. Tema roll oli väga oluline ja nüüd see saab veelgi suurema tähenduse." tutvustas Ardot tegevjuht Marek Naaris

Ardo iseendast

"Tegelikult olen klubiga seotud olnud juba päris pikka aega, kui ma ei eks siis oli see 2017. aasta aprillis võõrsil mäng Maardu Linnameeskonna vastu, kus mina oma debüüdi tegin. Tegemist oli esimese hooajaga Esiliigas, mis polnud FC Elva jaoks alanud just kuigi hästi. Kõik senised mängud olid kaotatud ja tabelis kirjas 0 punkti. Maardust lahkusime tookord aga 3 punktiga (2:1 võit) - minu esimene mäng FC Elva taustajõuna!" kirjeldas Ardo oma täistabamust füsiona. 

"Ja kui päris aus olla, siis kogumängudel olen aktiivselt kaasa elamas käinud juba II liiga aegadest, ühesõnaga olen Elvakas ja FC Elva on minu koduklubi!"

Eesmärgid uueks hooajaks?

Klubi eesmärk on ilmselt kõigile teada - astuda samm edasi ja jõuda Premium Liigasse. Olen sel teel neile jõu ja nõuga oma oskuste raames abiks! Kuna minu peamiseks ülesandeks on meeste füülise vormi- ja taastumise eest hoolitsemine, siis katsume nüüd tervel hooajal vigastuste ennetamisele ja jõutreengule tavalisest veidi rohkem tähelepanu pöörata." lisas Ardo 

Klubi soovib Ardole jaksu tema töös - teip kodaratesse!