FC Elva II aastalõputurniiril alagrupist edasi ei pääsenudFC Elva II tuli EJL aastalõputurniirilt koju tagasi kahe viigi ja ühe kaotusega. Kolmanda liiga teisest turniirist võttis osa 16 võistkonda. Loo kirjutamise hetkel oli teada, et meie võistkonna alagrupivõitja FC Strommi pääses finaali.
22.12.09 Tallinn - EJL aastalõputurniir 2009 III-liiga teine - 13.-16.koht
FC Elva II: Kaido Koppel, Kaarel Tani, Karl Bussov, Martin Raid, Raido Kuus, Tarmo Kerro, Rando Kuus, Henry Eichelmann, Laur Nurme, Priit Dedov, Taavi Aasmäe

FC Elva II - RSK Kuuse 1:1 Väravad: Tani
RSK Kuuse läks neljandal mänguminutil elvakate eksimusest juhtima, lõpus suutis FC Elva II mänguseisu viigistada Kaarel Tani kauni kauglöögi järel.

FK Kiyv - FC Elva II 2:1 Väravad: Raido Kuus
Lõuna-Eesti meeskond haaras kohe initsiatiivi ja tekitas teravusi, juba 2 minutil oli pall kauni meeskonnatöö järel vastaste väravas. Kohe järgmisel rünnakul oli võimalus teha 2:0 kuid hea võimalus jäi realiseerimata. Mäng oli FC Elva II ohjes kuni eksiti oma väljakupoolel ja vastased viigistasid. Hetk hiljem skooris poolelt väljakult vastaste väravavaht, kelle löök maandus täpselt väravanurgas.

FC Elva II - FC Strommi 0:0
Edasipääsu kindlustanud pealinnlased võtsid mängu rahulikult ja FC Elva II sai oma mängu peale suruda, kuid väravat lüüa ei suudetud.

Kokku teeniti 2 punkti ja alagrupis viimane koht. Järgmisel aastal saab uuesti mängida ja paremat tulemust püüda.

Tr. Marek Naaris