FC Elva II ebaõnnestus Juunior CupilFoto: Karina Kompus / Juunior Cup 2010 (Raitwood A - FC Elva II)

Laupäeval, 13.veebruaril käisid FC Elva mehed mängimas Juunior Cupil, mis toimus Nõo Spordihoones. Alagrupis kohtuti Raitwood A, Navi Vutiseltsi ja OÜ Rantipoliga. Hilisema turniirivõitja Raitwood A vastu saadi ilusti hakkama, kuni elvakate eksimus vastastele kindluse andis ja eduseis kaotuseks vormistati.
Teises kohtumises võideti 3:1 Navi Vutiseltsi (IV-liiga Lõuna võistkond), võidunumbrid oleks pidanud palju suuremad olema. Alagrupi viimases mängus tuli vastamisi minna hilisema kolmanda koha omanikuga OÜ Rantipol. Mäng oli väga tasavägine, kahjuks tuli vastu võtta minimaalne 1:2 kaotus. Esimeses ja viimases alagrupimängus tuli mängida ka korra arvulises vähemuses, mõlemal korral karistati FC Elvat selle eest ka väravaga.
Veerandfinaalis läks elvakate tiim vastamisi Raitwood B võistkonnaga, kiirelt suudeti 2:0 juhtima minna ja mängupilt aina paranes. Ka see mäng jäädi arvulisse vähemusse ja vastased said 1:2 värava, mis neid uuesti innustas. Raitwood B võitis mängu 3:2, kuigi FC Elva II oli selles kohtumises füüsiliselt ja tehniliselt väga hea, enam väravaid lüüa ei suudetud.
Kokkuvõttes 5.-8.koht ja järgmine võistlus Tarvastu Cup (28.veebruar)

13.02.10 Nõo - Juunior Cup - 5.-8.koht
FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Veiko Haan, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Raido Kuus, Henry Eichelmann, Taavi Aasmäe, Priit Dedov, Raigo Kerro

Raitwood A - FC Elva II 4:1 Väravad: Dedov
Navi Vutiselts - FC Elva II 1:3 Väravad: T. Kerro, Bussov, Raido Kuus
FC Elva II - OÜ Rantipol 1:2 Väravad: Dedov
1/8 finaal Raitwood B - FC Elva II 3:2 Väravad: Haan, Raido Kuus

Tr. Marek Naaris