FC Elva Talendiprogramm

FC Elva Talendiprogramm sai alguse sel kevadel kui koostasime projekti, mille eesmärgiks on välja valida talendikamad noormängijad ning toetada nende arengut jalgpallis. Samuti pakkuda arenemiseks lisavõimalusi, et aidata neil astuda edasised sammud nende sportlaskarjääris. Valisime välja seitse 13 kuni 15 aastased silmapaistvamad mängijad.
Programmi raames on erinevate erialade spetsialistid igakuiselt ühenduses mängijatega pakkudes mängijatele individuaalset tuge. Läbi teadliku töö arendatakse mängijaid vastavalt rahvusvahelise jalgpallituru nõuetele. Projekti kaudu loodetakse avada uusi võimalusi sportlastel jõuda õppima välisakadeemiasse ja sõlmida leping profiklubiga. Programmi pikkus on 3 aastat.


Programm koondab ühte tiimi erinevad eriala eksperdid: projektijuht Andris Altsaar, noortetööjuht Laur Nurme, toitumisnõustaja Taavi Merisalu, arengunõustaja Lisett Pavelson, esindusvõistkonna mängijad ja tehnikatreenerid Markus Lokk ning Karl Kruus, füsioterapeut ning jõutreener Siim Luik-Arras ja FC Elva juhatuse liige Marie Pau.


Programmi 1. lennu mängijad: Erik Ilves, Aleksander Tigane, Peeter Alev, Ruuben Jaagant, Rokko Vokksepp, Hegert Härm ja Ants Savimägi. 


FC Elva talendriprogrammi visiooniks on olla läbi uuendusmeelse, profesionaalse ja kirgliku tegevuse jalgpallispordi ning kogukondliku elu eeskujuks ja ka eestvedajaks Baltikumis ning aidates seeläbi tõsta ka FC Elva esindusvõistkondade sportliku taset.
 

Poisid FC Elva Talendiprogrammi esimesest lennust
Mängijad (alates vasakult): Peeter Alev, Erik Ilves, Rokko Vokksepp, Hegert Härm, Ants Savimägi. Pildilt puudu Aleksander Tigane ja Ruuben Jaagant.