Väravad: 40. Kaasik, 82. Eessaar, 86. o.v M. Kuresoo
Pealtvaatajaid: 243

FC Elva koosseis:
12-Toom , 18-M.Kuresoo ,6-Kütt, 4-Bussov, 3- Thomson, 20-Maidla (88. 19-Kolesnitšenko)  , 22-Avasoo (  21- Timm (79. 8-Tinn), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 11-Laurson (69. 7-Kerro)
Pingil: 1- Lõhmus, 5-Kuus, 2-Härm, 7-Kerro, 8-Tinn, 10-Tani, 19-Kolesnitšenko

22. mail toimus Elva Linnastaadionil suur mängude päev. Ühel päeval olid võistlustules nii klubi esindusnaiskond kui ka meeskond. Kui naised suutsid võidu koju jätta siis meestel see ei õnnestunud.

Mäng algas kerge Welco survega. Meie mehed ei suutnud kohe oma parimat näidata. Aja möödudes aga mäng võrdsustus ja ohjad läksid meie meeste kätte. Mängu küll kontrolliti aga teravust vastaste poolel ei suudetud luua või tulid olukorrad väga raskelt. Vastased proovisid
pigem kiirelt oma tipuründajat leida ja sealt edasi ehitada. Meie õnneks ei suutnud nad midagi ohtlikku luua. Poolaja keskpaigus saime hea võimaluse juhtima minna aga vastaste väravavaht oli õiges kohas ja tõrjus meie mehe lähilöögi. 40. minutil juhtus aga see, mida
keegi näha ei tahtnud. Martin eksis ja vastaste ründaja sai meie väravale minna. Kaitsjad jõudsid küll vahele aga pall põrkas õnnelikult Kaasiku jalale, kes palli võrku lükkas. Seis 0-1 Welcole. Samalt seisult kõlas ka poolajavile.

Poolajal mänguplaanis muudatusi ei tehtud ja mindi samamoodi edasi võitlema. Mäng algas võrdselt. Meie mehed olid tahtmist täis ja vahepeal kiirustasid. Vastased ootasid oma võimalust. Suutsime luua mõned ohtlikud olukorrad, kuid lahendad neid ei suutnud. Mäng püsis
küllaltki tasakaalus. 82. minutil suutis Valtna anda äärest tsenderduse kasti, kus Eessaar selle võrku lõi. Seis 0-2 Welcole. Seis oli juba väga kehv. Kuid sellest veel ei piisanud. Viimase naela oma kirstu lõime ise. Kasti tulnud palli klaarima läinud Toom arvestas palli lendu valesti ja seetõttu põrkas pall Mihkli peast enda väravasse. 86. minut ja seis 0-3 Welcole. Rohkemaks kummalgil meeskonnal auru ei olnud.

Suured tänud mõlema meeskonna fännidele, kes staadionil väga mõnusa atmosfääri lõid.