Võrdne lahing Sillamäel lõppes viigiliselt

2:2 lõppenud mängu viimasel minutil oli FC Elval suurepärane võimalus kõik kolm punkti röövida, aga kahjuks eksisime penalti löömisel.                                                Foto: Liina Ivask

3. juuli Sillamäe Kalevi staadion 20:30
Sillamäe JK Kalev II - FC Elva 2:2 (1:2)
Väravad: 37. ov. Veiko Kütt, 76. Aleksandr Volkov - 17. Paul-Feliks Frei, 28. Veiko Kütt
Hoiatused: 39. Rytis Leliuga, 64. Artur Kask, 84. Emmanuel Gurtckaia, 90. Iraklii Torinava - 55. Veiko Kütt.
Pealtvaatajaid: 105

FC Elva: 1-Lõhmus, 11-Altsaar, 6-Kütt, 22-Tani, 3-Thomson, 8-Avasoo, 7-Kerro, 21-Timm (90. 19-Tammeorg), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei (73. 4-Bussov).
Varus:12-Toom, 2-Sikk, 4-Bussov, 5-Karro, 10-Kõivik, 19-Tammeorg.

I poolaeg

Mängu algus kuulus FC Elvale. Pikemad söödud kaitseliini taha valmistasid vastastele palju probleeme. Tarmo Kerrol oli suurepärane võimalus FC Elva juhtima viia, aga ta sooritas oma löögi liiga vara ja seetõttu ei tabanud ta palli korralikult. Seejärel sai karistusalas löögile Tarvo Timm kelle löök lendas üle lati. 17. minutil teenis FC Elva karistuslöögi mille sooritas Ats Joandi. Vastaste väravavaht oli tugeva löögiga hädas ja lahtipõrkunud pallini jõudis esimesena Paul-Feliks Frei, kes lõi palli tühja väravasse. Elva surve jätkus ja vastaste kaitsjad tõmbasid Frei karistusalas maha. Kogenud mängumees Veiko Kütt lõi penalti kindlalt alumisse nurka. Seejärel ärkas ka Sillamäe meeskond ja surve meie väravale kasvas. Vastased said mitmel korral löögile, aga esialgu püüdis Artur Lõhmus vastaste löögid kindlalt. 37. minutil FC Elva kaitse murdus ja pika rünnaku lõpetuseks oli kastis nii suur segadus, et pall põrkas Veiko Küti jalast väravasse.

II poolaeg

Teisel poolajal oli Sillamäe II FC Elvast kergelt parem. Vastased tekitasid sirgjoonelise mängu abil palju häid rünnakuid. FC Elva oli oma poolele surutud ja lõpuks tuli läbimurre. Aleksandr Volkov sai oma kiiruse abil kaitsjatest mööda ja lõi palli väravasse. Seejärel hakkas FC Elva aktiivselt võiduväravat otsima ja tekkis mitu head võimalust. Jürgen Kuresoo pääses kahel korral väravavahiga üks-ühe vastu ja viimasel minutil anti meie kasuks ka penalti. Kahjuks ei suutnud me ühtegi nendest võimalustest ära kasutada.

Mängu väravad:

Esiliiga B tabel:

FC Elva kohtub neljapäeval Raasiku FC Jokeriga. Mäng algab Elva linnastaadionil kell 19:00.