Võimas comeback- esindus tuli kaotusseisust välja ja naaseb Raasikult kolme punktiga

 Foto: Cristel Jakobson/ illustreeriv XXXIII voorus tuli FC Elva esindusmeeskond kaotusseisust välja ja napsas viimastel minutitel võidu. Mäng lõppes tulemusega 2:3 ja meie poolt tegid skoori Kaarel Tinn ja Jürgen Kuresoo.
16.oktoober kell  13:00, Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak
Raasiku FC Joker - FC Elva 2:3 (2:1)
Väravad:32. Hegert Heintare, 43. Kuldar Võsar - 45+2. 52. Kaarel Tinn, 90+1 Jürgen Kuresoo
Kohtunikud: Dmitri Kulikov, Andres Jahimaa, Kirill Andreev
Pealtvaatajaid: 80

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Härm, 6-Kütt, 9-Joandi,18-M.Kuresoo, 15-Samoilov, 8-Tinn(90+3 3-O.Kütt), 4-Kuus, 17-J.Kuresoo, 20-Maidla(70. 21-Timm), 7-Kerro(63. 19-Kolesnitšenko)
Varus: 3-O.Kütt, 19-Kolesnitšenko, 21-Timm


Väravate video:

Mängujärgsed kommentaarid:

Keskpoolkaitsja Kaarel Tinn: 
"Esimene poolaeg jäime palli puhastamisel mitmed korda hätta ja vastased said 2 üsnagi kerget väravat. Penalti esimese poolaja lõpus andis indu juurde ning teist poolaega võtsime tõsisemalt. Õnneks suutsime sisu näidata ja kolm punkti raske mänguga ära võtta."

Äärekaitsja Henri Härm:
"Mängu alus ei alanud just kõige kindlamalt, jäime natukene hätta palli puhastamisega kastist, sellest tulid ka väravad, aga teisel poolajal parandasime ennast ning panime oma paremuse maksma."

Peatreener Kaido Koppel:
"Esimesel poolajal olime kehvad. Õnneks saime poolaja lõpuks kaotusseisu ainult üheväravaliseks vähendatud. Teisel poolajal suutsime mängida sellise taseme lähedal, mida oleme suve algusest näidanud ja nagu ikka, tõi see ka tulemuse."


Järgmisena näeb meie mehi pallimas juba koduväljakul Tartu JK Welcoga 23. oktoobril, 6. sektor peab oma trummid välja tooma ja saab olema kõva fännide lahing!

Näeme staadionil!