Viimases kodumängus Floraga jäid väravad nägemata

Foto: Timo Tiiskäpp XXXV voorus olid vastamisi FC Elva ja Tallinna FC Flora U19. Kumbki meeskond ei suutnud väravaarvet avada ning mäng lõppeski tulemusega 0:0.
29. oktoober kell 13.00, Elva linnastaadionil
FC Elva - Tallinna FC Flora U19 0:0 (0:0)
Väravad: -
Kohtunikud: Danel Udu, Ahti Lepp, Tiit Pruuli
Pealtvaatajaid: 200


FC Elva koosseis:
12-Toom, 5-Härm, 6-Kütt, 9-Joandi, 18-M.Kuresoo(73. 3-Thomson), 15-Samoilov(64. 14-Frei), 8-Tinn(80. 10-Karro), 21-Timm(67. 7-Kerro), 19-Kolesnitšenko, 20-Maidla(55. 17-J.Kuresoo), 4-Kuus
Varus: 1-Käkk, 3-Thomson, 11-Alev, 17-J.Kuresoo, 10-Karro, 7-Kerro, 14-FreiFoto: Liina Ivask Mängu parimaks meheks valiti FC Elva puurilukk Christopher Toom!


Mängujärgsed kommentaarid:

Kaitsja Martin Thomson:
"Hooaja lõpp on käes ja liigast edasipääs sai eelmise mänguga kindlustatud. Noored vastased olid hästi motiveeritud ning seekord kahjuks nende väravalukku lahti muukida ei suutnud. Õnneks oli FC Elva pere küpsetanud mängule palju mõnusat ja tore oli üheskoos ilusale hooajale punkt panna."

Väravavaht Christopher Toom:
"Tänast mängu alustasime natukene uimaselt ja jäime mitu korda surve alla. Teise poolaja lõpu poole läksime otsima enda võiduväravat ja selle tõttu said vastased mitu väga head värava võimalust, aga õnneks jäi meie puur täna lukku."

Peatreener Kaido Koppel:
"Tänane mäng meil ei õnnestunud. Kindlasti tahtsime teha head esitust, aga kusagil alateadvuses võis pärast kõrgemasse liigasse tõusmist tekkida pingelangus. Hea õppetund enese tundma õppimises. Proovime järgmisel nädalavahetusel targemad olla, et saaksime Tartus Tammeka duublist jagu."


Viimast korda sellel hooajal näeb meie mehi pallimas 6. novembril Tartu Sepa staadionil, kui FC Elva esindusmeeskond sõidab külla naaberlinna Tartu JK Tammeka U21 võistkonnale. 

Tule aita Sinagi meie mehed viimast korda võidule sel hooajal! Näeme staadionil!