Verevi rannaetapil jätkus FC Arbimäe Unitedi ülemvõim!

Foto: Liina Ivask / Toomas Paavilainen (JK Puhja sinises) võitles kõvasti, aga FC Arbimäe Unitedi ja Gero Mekki (nr. 20) vastu seekord ei saanud

Eile, 26. juulil toimus Verevi rannas Elva Lahtiste meistrivõistluste kolmas etapp. Kohalikus kogukonnas populaarsust koguvale jalgpalliüritusele registreerus 12 võistkonda. Viimasel hetkel oli sunnitud etapist eemale jääma 3-kordne meister BLINNOX, kellel oli raskuski koosseisu kokkusaamisega. Rannaetapi meistriks tulid FC Arbimäe Unitedi mängijad ja seda juba teist aastat järjest. 
Hommikul alustasid mängudega A-grupi võistkonnad, kes selgitasid kolme kangema võistkonna hulgast kaks poolfinalisti. Algul mängleva kergusega alagrupivõidu suunas liikunud FIFA 15 takerdus viimastes mängudes konkurentide otsa ja jäeti kolmandaks. Esimesena läksid edasi Linnamehed ja teisena tõusvas joones mänginud JK Puhja.

Foto: Liina Ivask / Linnameeste üks liidreid Evert Soonberg, keda toetas tugevalt Tambet Türk

Peale lõunat alustas B-grupp, kus jagus pinget pea igasse mängu. Alagrupis viimase koha saavutanud FCE Nõo noored ei jäänud ka väga hätta, siiski punkte avaetapi üllatajad palju juurde ei võitnud. Neli kanget jagasid viimases voorus edsaipääsukohad ja kõvasti võidelnud RDÜ poolfinaalidesse seekord ei pääsenud. Täna oli selgelt teiste päev! Nelja parema hulka rühkisid FC Arbimäe United ja Tartu Barca.

Foto: Liina Ivask / Andres Bõkarev (valges) Tartu Barca lukk ja turniiri kauneima värava autor

Kohamängudes näitasid kindlat minekut FC Arbimäe Unitedi mängijad, kes ei jätnud midagi juhuse hooleks, alistades finaalis kaotusseisust turniiril hästi esinenud Linnamehed tulemusega 4:2!
Kolmanda koha võitles endale Tartu Barca, kes oli 5:3 parem JK Puhjast. Kuna RDÜ teenis kuuenda koha punktid, siis enne viimast etappi on neil võrdselt punkte FC Arbimäe Unitediga. Tõotab tulla põnev viimane etapp ja loodetavasti on head ilma ning saame ürituse läbiviia murul.

Foto: Liina Ivask / Turniiri üks parimaid ja resultatiivsemaid mängijaid Martin Thomson (FC Arbimäe United)

Mängude tulemused

Punktitabel

Pildid - Liina Ivask