U17 sai suure võiduga palsamit valusate kaotuste haavadele

Andreas Kiivit (pildil nr. 17) andis mängule uue hoo ja võistkond lõi poolajaga 11 väravat. Pilt on illustreeriv / Foto: Cristel Jakobson

Kevadring sai ilusa lõpu, kui meie U17 realiseeris potentsiaali mida on näidatud paljudes mängudes. Väravaid jagus igale maitsele. Robin Paringu arvele kogunes lõpuks 8 resultatiivsuspunkti, 4 väravat ja 4 väravasöötu. Esimese värava liigas lõi Marek Lepind, kellelt seda ootasime juba kaks aastat.
12.06.2018 kell 17:00 Nike Arena Elva
FC Elva U17 vs Keila JK/Vasalemma JK U17 13:1 (2:0)
Väravad: Paring 4, Kiivit 3, Reilson 3, Tammeorg 1 - vastased 1
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 10

Algkoosseis:
Vahetusest: 

41. min Lepind -> <- Eek
62. min Heinsoo -> <- Rüütli


Mängija Jasper Reilson kommentaar: "Mängisime head meeskonna mängu. Esimesel poolajal tekitasime endale küll rohkelt võimalusi, aga kahjuks siiski kõik väravateks ei realiseerunud. Teine poolaeg oli juba palju parem. Kokkuvõttes jäime mänguga rahule."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Mul on väga hea meel, et poisid said lõpuks plaani hästi käima. Kuigi vastane polnud kõige tugevam ja meil omal oli ka mitu lüli puudu, siis võib väga rahule jääda. Kõik väravad olid küpselt mängitud ja treenerina pole mitte midagi ette heita. Täiuslikust mängust jäi puudu üks värav, mis meie võrgus oleks võinud olemata olla. Nüüd väike puhkus, siis laager ja ootame augustis mänge."