U17 õppis thrilleri pakkumist esinduselt ja duublilt

Algkoosseis FC Helios Võru vastu / Foto: Marek Naaris

Eilne mäng oli taas tõeline närvikõdi pakkuja. FC Elva U17 lõi ise väga hästi ja vastastele raskesti takistatavaid väravaid, samas endale lubati lüüa kolm väravat mida oleks saanud ka ära hoida. Mõlemad vastased väärisid teineteist ja lõppkokkuvõttes oli igati õiglane 4:4 viik.
18.09.2018 kell 17:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva U17 vs FC Helios Võru 4:4 (2:2)
Väravad: 22. Varusk (ov), 40., 60. pen. Paring, 78. Tammeorg - 5., 41. Pähn, 26. Reinsaar, 54. Johanson

Vahetusest:

61. min Tatar -> <- Eek

Vahetusse jäi Rasmus Rüütli, kes aitas filmida. Suured tänud!

Mängija Karl Tammeorg kommentaar: "Alustasime mängu natukene aeglasema käiguga, kui vastased, aga suutsime poolaja lõpuks hoida seisu viigis. Teise poolaja algus ei tõotanud samuti edusamme, aga lõppude lõpuks suutsime leida oma mängu, ja saada viigipunkt."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Oli üks äge mäng, kus esimesel poolajal tegutsesime selgemalt ja teisel poolajal fookus kadus. Näitasime seekord iseloomu, kui sarnases mängus FC Kuressaarega seda teha ei suutnud. Kui lõime 4:4 viigivärava, siis see vallandas tohutu energia ja kaugel polnud ka meie võiduvärav. Siiski väärisid vastased vähemalt punkti, sest me pakkusime võimalusi selle löömiseks. Täitsime eesmärgi ja parandasime kevadist pilti, samas nüüd järgmine mäng sooviks näha tervet koosseisu koos. Ühe korra on see meil õnnestunud sellel hooajal. Tahame näidata fännidele ilusat jalgpalli, paljud poisid toodavad siin kulda."

Järgmine mäng 26. september kell 17:00 Nike Arena Elval, kus vastaseks Eesti U15 II koondis.