U17 noormehed võitlesid kõvasti ja said raske 1:0 Nõmme Kalju FC U17 üle

Foto: Cristel Jakobson / Pildil Romet Jakobson - illustreeriv

Äsja lõppenud U17 kohtumises sai raske võidu koduvõistkond. Meie värava eest hoolitses kapten Robin Paring. Kõik näitasid tugevat võitlustahet, mis tõi ka positiivse lõpptulemuse. 
26.09.2017 kell 17:00 Elva linnastaadion
FC Elva U17 vs Nõmme Kalju FC U17 1:0 (1:0)
Väravad: 7. Paring
Hoiatused: 4. Martin, 73. Ääremaa
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 15

Algkoosseis:


Vahetusest: 

41. Lepind -> <- Eek


Mängija Romet Jakobson kommentaar: "Esimene poolaeg saime pallihoidmisega väga hästi hakkama, vigastuste tõttu oli meil ründes vähem kogenud mängijad, aga nii Marek Lepind kui ka Argo Eek said hästi hakkama. Teine poolaeg lagunes pallivaldamise poolest, ei suutnud enam nii palju hoida kui esimene poolaeg. Oma esitusega võin rahule jääda, proovisin anda endast parima, et Karl Tammeoru vigastusest tekkinud tühimiku lappida, oli ka väravalöömisvõimalus, kuid kahjuks ei suutnud seda lahendada. Proovime selle mängu pealt edasi minna."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Väga korralik tööpäev oli poistel, read olid veel hõredamad kui eelmine mäng, aga täitsime plaani hästi. Ees lõime ühe ja taga suutsime nulli hoida. Nagu eelmise nädala heitlus Ajaxiga, võrdsete mängu võitsime täna meie. Siin kohal tunnustan ka vigaseid mängijaid Naatan Siimeon Tamme ja Karl Tammeorgu, kes tulid tiimi toetama." 

Järgmine kohtumine 3. oktoober kell 17:00 Tamme kunstmuruväljakul Tartu FC Heliose vastu.