U17 noormehed lõid iluväravaid, kohtumine lõppes siiski 3:3 viigiga (vaata videot)

Foto: Cristel Jakobson / Pilt on illustreeriv

Teisipäeval toimus viimane U17 noormeeste kodumäng, kus Eliitliiga II liiga kohtumises tuli leppida viigiga. Esimesel poolajal tegutsesid meie kutid hästi ja lõid mitmest olukorrast väravaks ühe. Teisel poolajal muutus mäng palju lahtisemaks ja vastaste pikem pink tõi teravust, mis aitas neil mängu lõpus viigistada.
17.10.2017 kell 15:30 Elva linnastaadion
FC Elva U17 vs Läänemaa JK U17 3:3 (1:1)
Väravad: 32. Eek, 50. Karasjov, 62. Paring - 29. Valk, 58. ov. Chilaya, 76. Luiga
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 10

Algkoosseis:


Vahetusest:

46. Eek -> <- Lepind


Mängija Vasiliy Chilaya kommentaar: "Mäng oli võrdne. Vaatamata kooseisust suudame juba mitmendat mängu järjest vastastele korraliku võitlust pakkuda. Lõpp tulemus on täiesti õiglane. Enda mängu kohta saan öelda seda, et oleks võinud ikkagi oma momendid lahendada. Olen väga rõõmus Nikita ja Robini üle, kes jälle skoorisid. Müts maha ka Argo ees lõi 1:1 viigivärava."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Läänemaa JK poisid on selle liiga ühed jõulisemad, suutsime nende elu päris hästi ohjata ja poisid andsid parima. Lõime kolm väga ilusat väravat, mida pole ammu ühes mängus juhtunud. Eriti hea meel on Argo üle, kes vaatamata kõikidele raskustele mida U17 Eliitliiga pakub, tuleb ja lööb oma ainukese võimaluse 100% tabloole. See on omamoodi tase! Järgmine mäng tuleb raske, aga kutid hoiavad kokku, mina toetan neid ja me võidame-kaotame koos."

Järgmine kohtumine on liiga kindla liidri Tabasalu JK/Keila JK ühendvõistkonnaga 24. oktoober kell 18:00 Keila staadioni muruväljakul.