U17 noormehed ei suutnud FC Heliose kaitset üle mängida

Foto: Cristel Jakobson / Kohtumise üks aktiivsemaid mängumehi oli Nikita Karasjov

Eile toimus Tartu Tamme kunstmurustaadionil U17 Eliitliiga II liiga kohtumine, kus meie võistkonna vastaseks oli Tartu FC Helios U17. Kiirel ja suhteliselt libedal väljakul toimunud mängus löödi üks värav, seekord said sellega hakkama võõrustajad. Värava autoriks 54. minutil Silver Känna.

03.10.2017 kell 17:00 Tartu Tamme kunstmuruväljak
Tartu FC Helios U17 vs FC Elva U17 1:0 (0:0)
Väravad: 54. Känna
Hoiatused: 
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 13

Algkoosseis:


Vahetusest: 

55. Lepind -> <- Eek


Mängija Nikita Karasjov kommentaar: " Mängu alguses jäime surve alla, kuid suutsime sellest hästi välja tulla ning teine pool esimesest poolajast oli tasavägine. Teise poolaja alguses jäime jällegi surve alla ja kohe esimestel minutitel löödi kiire värav. Ülejäänud poolaeg domineerisime täielikult. Oli ka paar head võimalust viigistamiseks kuid kahjuks ei suudetud neid ära realiseerida. Hea mäng arvestades seda, et mängisime reservtiimiga."

Peatreener Marek Naarise kommentaar:
"Võtsin riski ja proovsin 3-5-2 taktikat, mis oli kõigile harjumatu alguses ja tekitas rahutust. Saime mängu sisse, kuid ikkagi oli platsil väga palju mängijaid, kes koos ei treeni ja ei ole sellist voolavust nagu peaks olema. Viimased neli mängu püüame selle koosseisuga ilusti lõpuni mängida ja saame koos ainult paremaks minna. Kindlasti õpime selle taktika nüansse hiljem ka rohkem tundma, igal asjal omad nüansid."

Järgmine mäng 17. oktoober kell 15:30 Elva linnastaadionil, siis vastaseks Läänemaa JK.