U17 Eliitliiga avapauk toimus lumetormis, meie noormehed võitsid 2:1


Robin Paring avas täpse löögiga hooaja ja aitas klubi võiduni / Foto: Cristel Jakobson

U17 Eliitliiga esimeses voorus kohtusid Nike Arena Elva väljakul meie mehed Pärnu JK Vaprusega. Koduvõistkond võitis lumejalka tulemusega 2:1. Meie väravate eest hoolitsesid Robin Paring ja Jasper Reilson. 
20.03.2018 kell 17:00 Nike Arena Elva
FC Elva U17 vs Pärnu JK Vaprus U17 2:1 (0:0)
Väravad: 45. Paring, 57. Reilson - 59. Vallik
Hoiatused: 18. Kiivit
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 15

Algkoosseis:Vahetusest:

41. Tatar -> <- Lõbu
56. Lepind -> <- Heinsoo
67. Tamme -> <- Oja
77. Heinsoo -> <- Eek

Vahetusse jäid: Rüütli (VV), M. Haamer

Mängija Markus Villako (Põlva FC Lootos) kommentaar: " Mulle meeldis, et enne mängu analüüsiti vastast ja meie mängijad olid hästi ette valmistatud tänaseks mänguks. Ootamatu lumesadu tegi olud küll raskeks, aga me suutsime kohaneda keeruliste tingimustega ja võita raske mängu. Rõõmu tunnen hästi alanud hooajast ja uutest treeningkaaslastest, kes võtsid meid hästi vastu."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Esimese mängu kohta üle pika aja ja veel eriliste muudatustega, saime päris kenasti hakkama, kuigi meil oli palju probleeme kaitses. Seda saab parandada. Kuid seda, mida tegi ilmataat kevade alguse puhul pole muud moodi võimalik kirjeldada kui - mis seal ikka! Õnneks täna võit meile, kuigi mõlemad võistkonnad väärisid vähemalt punkti."

Tabeliseis


Järgmine kohtumine 27. märts kell 17:00 Nike Arena Elva väljakul, kui vastaseks on Kohtla-Järve JK Järve. Tule oma sõpru toetama!