U15  tüdrukute tuline võitlus ei jätnud koju punkte

Eile võttis FC Elva U15 tüdrukute võistkond vastu koduväljakul Viimsi MRJK võistkonna kell 17:00 Nike Arenal.
FC Elva (T-04) / Viimsi MRJK (T-04) 0:1 (0:0)
16.08.2018  @Nike Arena Elva
12. voor
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Peatvaatajaid: 20


Põhikoosseis:
#55 Eveliine Nahkur
#40 Kaija-Liisa Štšerbakov
#15 Leili Eek
#9 Heliisa Theadora Sunts
#77 Romi Teorein
#72 Karolin Madisoo
#11 Melek Batakcioglu
#37 Kelly Haasma (c)
#26 Katarina Elisabeth Käpa (vv)

Vahetusest sekkusid:
#22 Regiina Kesküla
#44 Dajana-Ly Kukk

Võistkond teadis, et tegemist on tugeva vastasega, kes on liigatabelis teisel kohal. Seetõttu võeti mänguks eesmärk, keskenduda tugevale kaitsetööle. Peale mängu sai treener vaid rahul olla, kuna eesmärk sai täidetud. Tüdrukud tegid tugevat kaitset ning väga hästi puhastati palli kaitsest ründajatele. Eriti üllatas väga hea kaitsetööga mängija #72, kes värava eest mitu ohtliku palli ära tõi ning suutis enamik 1v1 olukorrad pall endale võita. #77, #22, #55 ja #9 suutsid ehitada üles mitu rünnakut, kus mindi ülekaalukalt rünnakule. Kahjuks jäid võimalused realiseerimata, kuna osaliselt unustati ära, et kuigi eesmärk on kaitsetööle keskenduda ei tähenda, et me ise rünnakule ei lähe julgelt. #15 , #11, #72 ja #44 suutsid üles ehitada tugeva kaitseliini, kust #15 suutis mitu korda ka ise ründesse minna mängides mööda neljast viiest vastasest. Kahjuks ühegi eduka pealelöögini taaskord ei jõutud. Keskpoolikud #40 ja #37 tegid head kaitsetööd, aga ründesse igakord kaasa ei jõutud. Suudeti mõista, mis olukorras positsiooni vahetada ning mõisteti üksteist. Omavaheline söödumäng jäi keskväljal nõrgaks.

#40 Kaija-Liisa Štšerbakov: "Mäng oli raske, arvestades vastaste taset. Võistkonnana saime päris hästi hakkama. Eriti hästi saime hakkama sellega, et hoidsime kaitseliini tugevana, mis oli võetud ka eesmärgiks. Oleksime saanud paremini mängida nii et väravavahini ei oleks jõudnud nii paljud pallid tõrjumiseks."

Peatreener Marie Pau: "Iga tüdruk võitles kuni viimase minutini ning alla ei antud. Ainus mängu värav tuli sellest, et me ei jõudnud löögile minevale mängijale ette ning jäime justkui eemalt vaatama, kuidas ta lööki sooritab. Samas oli näha julgelt mängu, kui seisti vastastel jõuliselt ees ning pingutati enamik olukorrad lõpuni. Natuke veel kardame vastastega kehakontakti minna, aga iga mäng läheb asi paremaks. Omavaheline suhtlus vajab veel õppimist, kuna eeldame, et mõistame teineteist ka mitte midagi ütlemata, kuid nii see siiski veel ei ole. Samas on võistkonnas selgelt mängijaid, kes teevad palju häält ehk päris vaiksed me väljakul enam ei ole võrreldes eelmise aastaga."

Mängu parimaks mängijaks valiti #26 Katarina Elisabeth Käpa, kes mängu jooksul tegi üle 20ne väga hea tõrje, millest vaid ühe suutsid vastased ära realiseerida. Katarina näitas oma väga head taset tehes 4 tõrjet järjest ilma eksimusteta ning kartuseta.


U15 tüdrukud liiguvad vaid hooga edasi! Kohtumiseni väljakul!