U15 tüdrukud käisid Kuressaares, kuid punkte kahjuks koju kaasa ei toodud

FC Elva tüdrukud külastasid täna FC Kuressaare tüdrukuid. Avavile kõlas kell 17:00 Kuresaare kunstmurustaadionil.
FC Elva U15 tüdrukute võistkond vs FC Kuressaare - praami ootel / FOTO: Marie Pau

FC Elva (T-04) / FC Kuressaare (T-04) 1:7 (1:5)
23.08.2018 @Kuressaare kunstmurustaadion
13. voor
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 19


Põhikoosseis:
#37 Kelly Haasma (c)
#26 Katarina Elisabeth Käpa (vv)
#55 Eveliine Nahkur
#40 Kaija-Liisa Štšerbakov
#15 Leili Eek
#9 Heliisa Theadora Sunts
#77 Romi Teorein
#11 Melek Batakcioglu
#44 Dajana-Ly Kukk

Vahetusest sekkusid:
#72 Karolin Madisoo
#64 Maria Zinatullina

Hommikul kell 10:45 starditi Elvast Virtsu sadama poole. Teekond möödus kilkamiste ja laulu saatel. Planeeritust varem kohale jõudes sõideti pool tundi varasema praamiga Kuressaarde. Kuressaarde jõuti 1,5 tundi enne mängu. Aega tehti parajaks Kuressaares kogudes mänguks energiat.

Parim mängija #9 Heliisa Theadora Sunt : "Eesmärgiks seadsin endale, et prooviksin lüüa ühe värava. See mul ka õnnestus. Eveliine andis mulle hea söödu nurgast, mis andis hea võimaluse oma eesmärgi (värava) ära realiseerida. Mäng oli väga raske, sest vastased olid väga head kehamängus, mis meile valmistas raskusi."

Väravavaht #26 Katarina Elisabeth Käpa: "Meil jäi puudu rääkimisest, millega me oleme pidevalt hädas olnud. Kokkumängust on puudu, mis on mõjutatud sellest, et võistkonna mängijad treenivad erinevates klubides või trennigruppides. Seda hakkame parandama."

Peatreener Marie Pau: "Kui mängisime liigatabeli teise kohaga seadsime eesmärgiks tugeva kaitsetöö, millega saime Viimsi mängus ilusti hakkama. Nüüd seadsime liigamängu esimese koha (FC Kuressaare) vastu mängides sama eesmärgi, kuid kahjuks ei saanud sellega hakkama vastase väga läbimõeldud rünnete vastu. Peaaegu kõik väravad, mis meile löödi, tulid seinamänguga. Kahjuks me ei suutnud neid olukordi läbi lugeda ja igakord ära hoida. Enne järgmisi mänge teeme ühe U15 ühistrenni, et üheskoos harjutada ja mängida. Kindlasti ei jää tegutsemine seisma, vaid võtame hoopis uue hoo üles, et tagasi tulla."

U15 tüdrukute järgmine mäng on kodumäng, mis toimub 28.08 kell 17:00 Nike Arenal Elval Tallinna FC Ajaxi U15 tüdrukute vastu. Tule ela tüdrukutele kaasa ja jätame võidu koju!