Superwoman oli täna super! 

Foto: Kerttu Moorast / Daniela Jesin (Superwomen) palliga triblamas.

Täna toimus Elva lahtiste naiste meistrivõistluste II etapp. Võistlustules oli 8 naiskonda, keda ilmataat üllatas nii vihma kui ka päikesega. Turniiri võitsid JK Vutineiud, kes lõid kokku 24 väravat ja lasid omale lüüa ainult ühe. Kahe etapi kokkuvõttes on see ainus JK Vutineidudele löödud värav. II koha saavutasid SK Suure-Jaani United naised, kes näitasid väga head mängu. Mõlemad võistkonnad teenisid võrdselt punkte, kuid parema väravatevahega läks esikoht JK Vutineidudele. Positiivselt üllatas ka Superwomeni võistkond, kes tuli sel korral kolmandale kohale ning lisas sellega endale turniiri üldtabelisse väärtuslikud 8 punkti.
Vaatamata sellele, et ilmataat mängis vingerpussi, võib positiivse poole pealt välja tuua selle, et tänasel turniiril said kõik võistkonnad kirja vähemalt ühe võidu. Kõik võistkonnad mängisid isuga ning turniiri jooksul löödi palju väravaid. Kokku osales sellel etapil 49 õrnema soo esindajat.

Daniela Jesin (Superwomen):
 "Tänane turniir oli väga põnev ja teiste mänge oli huvitav jälgida. Hoolimata ilmast olid kõik väga aktiivsed ja keegi ei andnud alla. Olen väga õnnelik, et sel aastal saavad ka neiud osaleda Elva lahtistel meistrivõistlustel. Mina jäin päevaga väga rahule ja nüüd jään põnevusega järgmist etappi ootama."

Turniiri lõppjärjestus

1. JK Vutineiud (Eleri Pastak, Kirke Mähar, Kärt Kaseorg, Eneli Õigus, Kätlin Kentel, Rahel Repkin)
2. SK Suure-Jaani United naised (Mari Liis Rikkinen, Maive Jürman, Monika Brauer, Stella Sarikas, Kersti Kürsa, Janika Kavak, Kertu Reinup)
3. Superwomen (Daniela Jesin, Kelli Liivat, Katherin Vahtla, Kaisa Kruus, Merle Päkko, Ilona Kotkas)
4. FC BÕKS 
(Maarja Ujamägi, Daisy Sikk, Helena Pallon, Merle Lessing, Reili Rehme, Kerti Peep, Age Sander, Annaliis Täheväli)
5. Amadea (Diana Soop, Kätlin Karjus, Liisa Tatar, Egle Tohver)
6. FC Muffinid (Solveig Paju, Eneli Mossin, Agnes Pentsa, Christina Vink, Marleen Mälk)
7. FC Pliksid (Kätriin-Elise Pahva, Eva-Lotta Meinart, Valeria Sesanova, Adriana Arrak, Alice Dedov, Doris-Anete Praakle)
8. FC Milka (Sofia Matvejev, Sirli Mark, Kaisa Kesa, Claudia-Tristen Värv, Sascya Assak)

II Etapi turniiritabel

VõistkondMViKaVvPK
FC Pliksid71157:2047.
Superwomen750215:415III
SK Suure-Jaani United naised
761013:419II
FC BÕKS730417:1394.
JK Vutineiud761024:119I
FC Milka71065:2838.
Amadea722 34:9
85.
FC Muffinid71 159:14 46.

Kogu turniiritabel (hetkeseis)

Pildid (Kerttu Moorast)


Järgmine etapp võib turniiritabelis tuua suuri muudatusi, kuna 1. augustil Elva Verevi rannas peetav rannajalgpalli etapp on ettearvamatu ning ei tea kunagi, kes väljub võitjana. Kohtumiseni järgmisel etapil!