Sportland ja FC Elva sõlmisid kolmeaastase koostöölepingu (täiendatud)

Foto: Liina Ivask / Pilt on illustreeriv (Raido Kuus, Mihkel Kuresoo ja Tarmo Kerro)

Täna allkirjastasid Eesti suurim sporditarvete jaemüüja Sportland ja FC Elva kolmeaastase koostöölepingu, mille objektiks on esindusmeeskonna tegevuse tugevdamine ning järjepidevuse kindlustamine. Koostöö tulemusel saab klubi kaks uut mänguvormi ja teine pool lepingust annab samas summas toetust tegevuskulude katteks. Järgneval kahel aastal on klubil samuti võimalus soetada varustust kokkulepitud mahus ja vastavalt meeskonna vajadustele.
"Meil on hea meel, et oleme saanud esindusmeeskonnale väärilised toetajad, kes näevad meie tegevuses läbimõledud samme ja klubi noortele püstitatud eesmärke. Kõik see on raske töö tulemus, mida me oma väikse kogukonnaga ja klubiga teeme. Eesmärk on pühenduda kogu klubi jalgpallipüramiidile, igal tasandil teha läbimõeldud tööd ja pakkuda rõõmu jalgpallimängust" tundis klubi tegevjuht uhkust.

"Jalgpall Eestis areneb meeletult, eriti tõsine töö käib noortega ja amatöörvõistkondade tase tõuseb iga aastaga. Peamine ülesanne on tõsta Eesti klubides tehtava töö kvaliteeti, millele me oleme meie palju tähelepanu pööranud. Viimastel aastatel oleme võtnud tööle rohkem treenereid ja litsentseerimisnõuetest tulenevalt teisi ametnike (turvajuht, fännikoordinaator, meditsiiniline abi, füsioterapeut ja mitmed vabatahtlikud). Märtsist liitub klubi tegemistega üks endine FC Elva kasvandik, kes soovib klubi aidata uue Elva kunstmuruväljaku projekti koostamise ja elluviimisega. Meil on hea meel selliste inimeste üle, kes läbi klubilise tegevuse soovivad saada uusi kogemusi ja arendada oskusi. Täpsemalt tutvustame inimest, kui oleme ametlikult käed löönud," selgitas klubi plaane Naaris.

Sportland Eesti tegevjuht Gerd Kiili: "Sportland on Baltimaade suurim spordikaupluste kett, andes tööd ca 1000 inimesele! 2012 aastal külastas meie poode kokku ca 16 miljonit inimest ja sooritati ca 1,5 miljon ostu! Eestis on SPORTLAND vaieldamatu turuliider, teenindades aastas ca 6 miljonit inimest! Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ja teenuste! Tahame olla alati parimad, tahame olla esimesed ja ei karda võtta riske! SPORTLAND toetab FC ELVA-t alates 2000 aastast kui klubi loodi! Meie filosoofiad on sarnased nagu ka kirg ja proffessionaalsus oma filosoofiate elluviimisel! SPORTLAND soovib FC ELVA-le head jalgpallihooaega 2013!"

Lähiajal on plaanis korraldada Elvas hooaja eelne pressikonverents, kus tutvustame esindusvõistkonda ja uut mänguvormi. Üritusele on oodatud kõik huvilised, täpsem info tuleb klubi kodulehel ja saadetakse klubi liikmetele ning toetajatele.