Sportland Arbimäe miniarena avamine ja FC Elva esimene legendide turniir tõi kokku 20 endist mängijat

Foto: Marek Madisoo / Uue ja vingema kattega väljaku avas Are Altraja isiklikult

Eile toimus klubi ajaloo esimene "Legendide turniir", mis tõi kokku täpselt 20 mängijat ja kohal olid mõned fännid. Klubi juhid usuvad, et projektist saab iga-aastane traditsioon, mis hakkab edaspidi toimuma FC Elva Jalkafesti raames. Miniturniiri võitis võistkond FC Elva 88.

Ideest teostuseni kõigest üks kuu

Umbes kuu aega tagasi sündis Martti Muttiku (endine ja praegune mängija) ja Marek Naarise jutuajamise käigus idee, kutsuda kokku endised mängijad, kes kunagi FC Elvat noortes või täiskasvanutes esindanud. Idee sidusime uue valminud Sportland Arbimäe miniarena avamisega, et oleks põhjust kahte head korraga tähistada.

Marek Naaris: "See üritus oli midagi täiesti teistmoodi, vilistasin mänge ja nautisin, kuidas need endised mehed panid täiega jalkat. Nii mõnigi üllatas mind oma tehnilise tasemega (Henri Raave, Kristo Kooskora) ja mängutarkusega (Mikk Lilo). Need mehed jagasid matsu! Loomulikult jäid silma ka väga näljased mängumehed Even Hurt ja Peeter Karja. Kes kohale ei tulnud, see ei näinud - järgmisel suvel tuleb suurem turniir ja siis loodame neid mehi taas Elvas näha. Tänan Marttit ja Raini, kes seda üritust ellu aitasid äratada."

Martti Muttik: "Esiteks olin üllatunud, et kohale tuli nii palju vanasid semusid ja teiseks, et kõik panid täiega - täpselt nagu FC Elva algusaegadel! Nagu ikka, siis suudab Marek Naaris ka väikesest üritusest suurejoonelise teha. Eraldi tahaks kiita veel Rain Suitsi, kes on justkui loodud üritusi juhtima. Suurepärane ilm ja seltskond, mis ma ikka oskan öelda - FC Elva tõepoolest ühendab!"  

Turniiri tulemused ja võistkonna pildid

Legendide turniir - parim väravavaht Priit Värv (FC Elva Vanad Peerud) ja MVP Peeter Karja (FC Elva 88)

Kohtumiseni järgmisel suvel ja veel suurema kambaga!