Sillamäe II vastu jäädi varakult vähemusse ja kaotati ühe väravaga.

FC Elva keskkaitsja Rasmus Sikk sai juba 21. minutil oma teise kollase kaardi ja seetõttu oli FC Elva suurema osa mängust väga raskes seisus. 
28. veebruar Sillamäe kunstmurul kell 13:00 
Sillamäe Kalev II - FC Elva 1:0 (1:0)
Väravad:  18. Iraklii Torinava
Pealtvaatajaid: 65

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 22-Avasoo, 6-Kütt, 2-Sikk, 4-Bussov, 10-Tani (62. 8-Tinn), 20-Maidla,
15-Samoilov (60. 8-Tinn), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei (84. 19-Kolesnitšenko).
Pingil: 12-Toom, 3-Härm, 5-Karro, 8-Tinn, 11-Laurson, 19-Kolesnitšenko

Värava video:

Mängu kokkuvõte:

FC Elva alustas mängu ladusalt kombineerides ja üsna pea sai Deniss Samoilov karistusala joonelt löögile. Levizi vastaste väravas sai ristnurga suunas lennanud pallile sõrmed vahele. Seejärel teenis FC Elva oma surve tulemusena mitmeid standardolukordasid vastaste värava lähistel. 17. minutil tegid vastased oma esimese korraliku vasturünnaku. Rasmus Sikk lasi vastase mööda ja tõmbas ta seejärel käega pikali. Kohtunik andis talle kollase kaardi ja määras karistuslöögi Sillamäe kasuks. Iraklii Torinava tegi väravale üsna tugeva, kuid mitte eriti ohtliku löögi. Üsna lihtsalt püütav pall läks siiski sisse, sest Arvo Käkk ja müürist teda aitama jooksnud Jürgen Kuresoo segasid üksteist saatuslikult. Mõned minutid hiljem muutus olukord veelgi raskemaks, sest oma teise kollase kaardi sai Rasmus Sikk, kes peatas vastaste vasturünnaku üsna küüniliselt. Lisaks kaotusseisule oli FC Elva nüüd ka arvulises vähemuses.

Loogilise jätkuna oli FC Elva edaspidi pigem surve all. Raskest olukorrast hoolimata tekitati veel mitmeid väravalöömise momente. Nendest parim oli vahetusest sekkunud Tarvo Laursoni kasutada, kes oli õhuvõitluste järel värava ette põrkama jäänud palli juures esimesena. Tarvo üritas kohe peale lüüa, aga täpselt löögi hetkel jõudis vastane teda õlaga lükata ja seetõttu sai ta pallile ainult osaliselt pihta ja lõi väravast mööda. FC Elva võttis viigiväravat taga ajades palju riske ja loomulikult tekkis vastastel häid võimalusi vasturünnakutel. Sillamäe mehed pääsesid kolm-neli korda väravavahiga silmitsi, aga Arvo Käkk tegi head tööd ja kui temast saadigi mööda, siis päästis halvimast väravajoonele jooksnud Karl Bussov, kes tõrjus löögi rinnaga.

Esiliiga B tabel:

Esindusmeeskonna järgmine mäng on kahe nädala pärast Viimsis. Vastaseks on eelmise aasta HÜJK Emmaste mängijate baasil loodud uus meeskond nimega Viimsi JK.