Seekord jäi peale Welco.

Meeste sõit Tartusse ei lõppenud soovitud tulemusega. See-eest oli kohal rekordarv Elva toetajaid.
27. märts Tartu Annelinna kunstmuruväljak kell 16:00
Tartu JK Welco - FC Elva 1:0 (0:0)
Väravad: 71. Lehar Savikink
Pealtvaatajaid: 325

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov (61. 18-M.Kuresoo) , 22-Avasoo (78. 11-Laurson) , 20-Maidla , 15-Samoilov (71. 10-Tani), 9-Joandi , 17-J.Kuresoo, 14-Frei (66. 21-Timm)
Pingil: 12-toom, 11-Laurson, 18-M.Kuresoo, 10- Tani, 21-Timm, 2- Sikk, 16- Karro

Kevadiselt soojal pühapäeval sõideti naaberlinna Tartusse, et madistada sealse JK Welcoga. Mäng tõotas tulla tuline ja tasavägine. Staadioni äärde oli tee leidnud sel päeval kõvasti silmapaare. Esimene poolaeg oli küllaltki võrdne. Väga häid  võimalusi tekkis kummalgi võistkonnal üks. Kõigepealt Welcol kui nurgalöögist kasti mängitud pall leidis üles Savikingi aga tema löök läks napilt üle lati. Teisel pool hoolitsesid olukorra eest Kuresoo ja Bussov. Kuresoo võitis pika palli ja andis hea läbisöödu äärelt tulnud Bussovile kelle tõste aga tagumisest postist valele poole läks. Mäng ise oli aga küllaltki kinnine ja rabe. Palju mängiti pikka palli, mis väga suurt edu ei toonud. Seisuga 0-0 lõppes ka esimene poolaeg.

Poolajal Koppel vahetusi ei teinud ja platsile saadeti samad mehed. Sarnaselt Raasiku mängule oli poolaja alguses aktiivsed meie mehed ning loodi ridamisi häid võimalusi. Kord sai Kuresoo väravavahiga silmitsi aga löök oli ebatäpne. Kaks korda sai kastist proovida ka Joandi, kui äärelt tegid head tööd Paul ja Jürgen. Siiski suutis esimesel korral Leht löögi tõrjuda ja teisel korral jäi ette kaitse jalg. Sellega Elva hoog ka veidi rauges. Ei suudetud enam luua ohtlike olukordi. Welcol polnud teisel poolajal väga palju võimalusi aga see, mis tuli see, lahendati ära. 71. minutil võideti karistuslöök keskväljal. Pall toimetati kasti ja tagumises postis olnud Lehar Savikink saatis palli kindlalt võrku. Seis 1-0. Meie mehed püssi põõsasse ei visanud aga kahjuks ei suudetud ka ühtegi tõeliselt head võimalust luua. Lõpuvile kõlades seisis tablool ikka 1-0.

Seekord pidime leppima kaotusega. Sellest me ennast aga heidutada ei lase ja võitleme Elva eest edasi. Enne head pead ka halba kogema, nagu elus ikka!

Täname kõiki fänne, kes meid toetama sõitsid.
Järgmine mäng juba 1. aprillil Viljandis.