Saaremaa reisilt naaseti punktiga


Foto: Siim Ivask / Pilt on illustreeriv

Laupäeval mängule sõitnud meeskond, kohtus pühapäeval Sörve JK-ga, mäng lõppes 0:0 viigiga. Mõlemal meeskonnal olid omad võimalused, kuigi FC Elva omas rohkem palli, ei andnud see vajaliku resultaati. Samas voorus olid ebaedukad liider JK Tulevik, Vändra JK Vaprus ja Paide Kumake. Liiderseltskonnast oli kindlalt võidukas HÜJK Emmaste.

09.09.2012 kell 12:00 II-liiga lõuna-lääs 20. voor, Salme staadion
Sörve JK vs FC Elva 0:0 (0:0)
Väravad: 
Hoiatused: 36. Pajunurm - 18. Tani, 67. Tinn
Eemaldamised: -
Kohtunik: Martin Lember
Abikohtunikud: Lauri Põld, Jüri Põld
Pealtvaatajad: 10

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Taavi Aasmäe, Veiko Haan, Henry Eichelmann (66. Kaupo Süld), Jürgen Kuresoo, Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo (89. Oliver Käkk), Raido Kuus (66. Tarmo Kerro)

Liigatabel

Keila JK - Viljandi JK Tulevik2 : 0
Tallinna FC Flora III - Vändra JK Vaprus3 : 2
HÜJK Emmaste - Tartu SK 10 II6 : 1
Türi Ganvix JK - JK Luunja7 : 2
Paide Kumake - Pärnu Linnameeskond II4 : 6
FC Nõmme United - FC Tarvastu3 : 1

Salme staadionil toimunud kohtumises, oli esimesel poolajal FC Elval raskusi oma mängu ülesehitamisel, takistuseks tugev tuul. Omakorda Sörve kasutas tuult, et tekitada pikkade pallidega pahandust FC Elva kaitsjatele ja väravavahile. Ühe korra pidi sekkuma Käkk, kui tõrjus paremast äärest sooritatud löögi ja ühel korral päästis halvimast väravapost. FC Elva poolelt oli hea võimalus J. Kuresool, kelle läbimurre lõppes napi möödalöögiga kaugemast postist, hea võimalus oli Tanil, kelle pealöök mõnelt meetrilt osutus liiga kõrgeks ja läks üle värava. Pigem käis pusimine keskväljal, kus mõlemad meeskonnad tegid palju pallikaotusi. 
Teisel poolajal oli FC Elval tuul tagant poolt ja hakkas rohkem sündima, Sörve suruti oma poolele ja tekitati võimalusi äärelt, hea võimalus oli Eichelmannil, kelle löök peaga lendas ohtlikult positsioonilt väravast mööda. Oma kauglöökidega tegi pahandust Tinn, samaga suutis vastata vastaste väravavaht, neid tõrjudes. Mida mängu lõpupoole, seda rohkem tahtis FC Elva väravat, kuid saarlased pidasid vastu ja hoidsid oma värava puutumatuna. Ei olnud kõige parem päev, kuid iga punkt siin lõpuheitluses on oluline ja lõppkokkuvõttes ei olnud keegi väga pettunud. 

Järgmine kohtumine toimub 16. september kell 17:00 Elva linnastaadionil, kus vastaseks FC Nõmme United, kes viimastes voorudes häid mänge näidanud ja punkte korjanud. Tuleb väga hea lahing ja ootame teid kõiki taas staadionile.