Saaliturniiride sari FC Elva Indoor Cup võõrustas ligi 1500 mängijat

Alates 19. novembrist toimunud FC Elva Indoor Cup tõmbas hooajale joone alla 21. jaanuaril. Kokku korraldati 16 erinevat turniiri, kus kolmes väiksemas vanuseklassis olid A taseme ja B taseme mängud. FC Elva saldoks jäi kaks kulda, üks hõbe ja kolm pronksi ning mitmed neljandad kohad. Esindatud oli neli rahvust Eesti, Läti, Soome ja Venemaa võistkonnad.

Turniir purustas kõik eelmised rekordid

Lõppenud võistlussari osutus igati edukaks. Säilitasime turniiri korralduse kõrge taseme ja meelitasime Nõkku koguni 159 võistkonda ja 1480 mängijat. Mõlemad näitajad on uued rekordid.

"Võime korralduse poole pealt endale hindeks 4+ panna. Alati saab teha paremini, ka väheste ressurside juures. Mitme turniiri vastu oli huvi suurem kui ühe päevase võistluse formaat lubab korraldada. See annab märku, et on vaja kasvada ja on vaja kiirelt juurde Elva Spordihoonet. Plaanid turniiri edasise arengu osas on suured ja tegutsedes kasvab visioon. Mitmeid mõtteid ei taha siin kohe lendu lasta, aga meil läheb 2017-2018 hooaeg veelgi vingemaks. Eelkõige mõtleme ikka osaleja rahulolu ja vajaduste peale." võttis hooaja kokku peakorraldaja Naaris

Koostöö klubidega järjest positiivsem kogemus kõigile

Turniiri kõige edukamaks klubiks osutus JK Tammeka, kes suutis koju viia koguni viis kulda ja mitmeid esikolmiku medaleid.

"Kokkuvõtteks tuleb kiita kõiki klubisid, kus järjest rohkem näeme treenerite poolt head ja positiivset suhtumist korraldusse. Tänu teile saime viia mängijate registreerimise uuele tasemele, ca 50-60% mängijate nimekirjadest oli meie andmebaasis päev enne turniiri. Sellest tulenevalt on meil aega keskenduda uutele arengutele turniiri korralduses." kiitis klubisid Naaris.


Tulemused ja statistika

Kõikide turniiride kohta leiate statistikat meie turniirisaidilt

Huvitavad faktid:

159 - võistkonda
1480 - mängijat
450 - mängu
12 - väravat ühel turniiril Patrick Genro Veelma (JK Tammeka, 5 mänguga)
10 - väravat 2004 tüdrukute turniiril Loviise Männiste (FC Elva, sündinud 2008.a)
1000 - turniiri neljakohalise värava autor Jüri Artemkin (Dynamo EstoFut)
34 - võistkonda turniiril FC Elva. Järgnes JK Tammeka 21 ja FC Santos 16 võistkonnaga.
Otseülekanne Delfi TV ja www.globalsoccerstore.com lehel.


Toetajad ja vabatahtlikud

Turniiri kõige suurema vabatahtliku töö tegid Ketlin Štšerbakov, Kätriin-Elise Pahva, Eneli Mossin, Solveig Paju ja Marleen Mälk. Meeste turniiri aitasid korraldada Margus Malkus, Rain Suits, Taavi Jakobson, Silver Rähn.

Kohtunike osakonna eest hoolitses Andris Altsaar
Meeste turniirist tegi otseülekande Baltic Broadcasting
Abivalmis Nõo Spordihoone personal ja Spordihoone kohvik
Võistlussüsteemidega aitas partner www.turniir.ee