RV Veod OÜ liitus klubi toetajatega kolme aastase lepinguga


Suviste ürituste organiseerimise vahele jäi meil ka üks koostöö sõlmimine RV Veod OÜ nimelise ettevõttega. RV Veod ja FC Elva lõid käed klubi noortetöö parandamise eesmärgil ja ettevõtte brändi eksponeeritakse U7 (2011 sündinud noorte) võistlussärkidel.
"Me oleme väga õnnelikud, et üks toetaja on klubil jälle juures. Sellise süsteemi ehitamine ja haldamine on iga päevaga järjest kulukam. Eesmärk on ju pakkuda meie noortele parimaid võimalike tingimusi, aga alati ei lähe kõik nii kiiresti kui unistustes. Janek Vokksepp (RV Veod OÜ juhataja) on üks suurepärane härra, kellega kontakt arenes väga kiiresti tugevaks koostööks. Mida rohkem taustajõude, seda tugevam klubi. Kõik, kes FC Elvat toetavad on meie silmis väga olulised ja anname toetajatele omalt poolt parimad üritused/emotsioonid, mis ühe spordiklubi toetamisega kaasnevad." selgitas koostöö tagamaid tegevjuht Naaris

Janek Vokksepp: "Minu jalgpallipisik on alguse saanud poeg Rokkost, kes alustas oma jalgpallurikarjääri 2016. aasta alguses FC Elva Nõo jalgpalliplatsil. Sellest hetkest alates on meie kodus esikohal ikka ja alati jalgpall. Nähes oma väikest poega nii innustunult suhtumas oma treeningutesse ja kogedes seda tõelist võitlustahet, otsustasin anda oma panuse selle imetoreda ja ühtehoidva jalgpalliklubi arengusse."