Romet "Speedy" Pastaku täiuslik mäng tõi duublile 4:1 võidu

Algkoosseis Jõgeva FC Wolvesi vastu / Foto: Marek Naaris

Eile õhtul sõitis duubel Jõgevale, et III-liiga lõuna kohtumises madistada FC Wolvesiga. Lühikese pingiga duubel sai peale rasket algust kaitse tööle ja võimalusi jagus, millest enamus ka kindlalt realiseeriti. Hooaja esimese hattrickiga sai hakkama Romet Pastak, ühe lisas Karl-Ernst Saal. Võidus olid loomulikult osalised kõik. 
12.05.2018 kell 18:30 Jõgeva linnastaadion
Jõgeva FC Wolves vs FC Elva II 1:4  (1:2)
Väravad: 5. Murumaa - 20., 39., 60. Pastak, 85. Saal
Hoiatused: 19. Pärnamets, 38. 88. Smirnov, 84. Kivimeister
Eemaldamised: 88. Smirnov
Pealtvaatajaid: 62

Algkoosseis:
Vahetusest: 

72. min Nukka -> <- Käos


Mängija Karl-Ernst Saal kommentaar: "Vastaste kiire avavärav tuli küll külma dušina, aga sellises palavas ilmas seda vaja oligi. Edasi seisime kaitses kindlalt ja vastaste kõrgele tõusnud kaitseliini kasutasime osavalt ära ning sealt see kindel võit tuligi."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Viimased kaks mängu on mängijad plaani täitnud ja kui me nii teeme, siis tuleb ka tulemus ja tulemusega kasvab usk. Esimene poolaeg olime kuidagi rabedad, aga eks kunstmurult murule tulek tegi ka palju raskemaks. Teine poolaeg kohendasime plaani veel paremaks ja keskvälja mehed pressisid vastase kaitsjaid ja poolkaitsjaid väga hästi. Mehed olid isegi võimelised võimsamaks soorituseks. Tooks välja väga palju töötanud Eensalu, seal sees on mootor, mis võib isegi kõrgemale tasemele viia kui töötada."

Järgmine mäng 19. mai kell 12:00 Nike Arena Elva väljakul, kui vastaseks SK Imavere Forss. Võistkonnad on siiani kohtunud kahel korral aastal 2013, siis jäid mängud meie kahjuks 2:5 ja 0:16.