Rainter pikendas sponsorlepingut FC Elvaga

Rainter OÜ juhatuse liige Raido Kübar ning FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Rainter FC Elva kuldsponsorina ka sel aastal panustades veelgi suuremalt!
FC Elva tänugala 2023 / Pildil (vasakult paremale): FC Elva tegevjuht Marie Pau, Rainter OÜ juhatuse liige Raido Kübar ja FC Elva juhatuse liige Are Altraja / Foto: Liis Markvardt

Raido Kübaral on hea meel olla väike mutter FC Elva juures: "Jõudsin FC Elvani tänu Veiko Haanile, kes on minu tädipoeg. Kuna mulle väga meeldis see kui pühendunult ta klubi juures tegutses (juba selleks hetkeks 13 aastat) ja kuhu nad olid nende aastatega jõudnud, siis nii see juhtuski. Mäletan, et Veiko rääkis kui raske on klubile toetajaid leida ja soovitasin tal siis kõigepealt enda tutvusringkonnast uurida, kes sooviks klubi toetada. Uuris, mis uuris, aga minu käest ei küsinud ja lõpuks pidin ennast ise pakkuma, et äkki sobin mina võimaluste piires toetama. Siis tuli natukene arglik küsimus, et kas ma oleksin siis nõus ja edasine on juba ajalugu. Hea meel on olla väike mutter laheda ürituse juures ja kui minu panusest on abi, siis seda suurem rõõm on aidata! Mulle väga meeldib kogukonna ühtsustunne ja töö mis tehakse noortega ja kuidas neid kaasatakse. Hoidke FC Elva lipp kõrgel ja varsti lööme Premium liiga ukse ka pauguga lahti! Elva ettevõtted, kes veel ei panusta FC Elva tulevikku - võtke rahakotid välja ja luhvtitage sajaseid, sest muidu löövad koid sisse!"

Marie Pau on pikaaegse koostöö eest tänulik: "Rainter ja FC Elva võtavad ette ühise tee juba 10. aastat järjest! Rainter alustas meie noorte toetamisest ning koos noortega mängijatega, nagu näiteks Jasper Reilson, Karl Kruus ja Karl Tammeorg, on Rainter jõudnud noorte juurest esindusmeeskonna ja lisaks ka duubelmeeskonna juurde. Tänan südamest Rainteri pikaaegse koostöö eest ning lubame, et hoiame 2024. aastal FC Elva lippu veelgi kõrgemal!"


Põhiteenusena on Rainter keskendunud uute katuste ehitamisele kui ka olemasolevate renoveerimise ja hooldamisele. Rainter tagab katused, mis peavad kaua vastu nii lumele kui vihmale. OÜ Rainter on tegev Eesti ehitusturul aastast 2008. Oma töökojas, mis asub Tartu kesklinnas valmistatakse kõikvõimalikke liistprofiile ja plekkdetaile, mis on seotud plekitööga. Rainter tuleb objektile, mõõdab, painutab ja paigaldab – kõik teenused ühest kohast, soodsama hinnaga! Lisaks katusetöödele teostame fassaaditöid ning pakume tänavakivide paigaldamist.


Ettevõtte kohta leiad rohkem infot siit: https://rainter.ee/