OÜ Meccer toetab FC Elva esindusmeeskondaHarva juhtub nii, et toetaja koputab Sinu uksele ja pakub toetust. Täpselt selline olukord leidis aset möödunud laupäeval. Esindusmeeskonnaga laagris olles tekkis OÜ Mecceri juhatajal Henri Sammulil soov panustada Esiliiga tegemistesse. 
"Tundub, et talle hakkas meie poolt pakutud tegevused- ja pühendumine mängijatele meeldima. Selle üle on muidugi hea meel, kui kulude pool saab tuge ja saame ühe näiteks sellise laagri meestele lisaks organiseerida" kommenteeris Marek Naaris. 

Henri Sammul on FC Tarvastu mängija ja elektritöödega tegeleva ettevõtte omanik. Lisaks FC Elva meeskonnale panustab OÜ Meccer ka Viljandimaa meeskonna järelkasvu arendamisse. Koostöös FC Elvaga osteti 2013 hooajaks lastele uued vormid.

"Lisaks sellele on meil eriliselt hea meel ka Kadi Markvard (FC Elva liikme Raimo Markvard ema) üle. Kes, omal algatusel tuli minu jutule ja avaldas soovi poistele Rootsi reisiks raha koguda. Andsime talle klubi tutvustava presentatsiooni ja FC Elva 2004 võistkonna eelarve Pitea Summergames´il osalemiseks. Tänaseks päevaks on ta saanud vähemalt kolm positiivset vastust Elva- ja selle piirkonna ettevõtjatelt. See on suur tunnustus temale ja selline algatus on eeskujuks kõigile teistele. Me võime väga uhked olla oma liikmete- ja nende vanemate üle!" lisas toetajate teema jätkuks Naaris.