Naiskonna senise hooaja ilusaim mäng lõppes seisuga 1:3

Täna (26.05) toimus FC Elva esindusnaiskonna hooaja seitsmes mäng kui sõideti võõrsile külla Tallinna JK Kalev II naiskonnale. Avavile kõlas kell 13:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul.

Naiskondade ülesrivistus Kalevi keskstaadionil / FOTO: Kelly Haasma

FC Elva (N) - JK Tallinna Kalev II (N) 1:3 (0:1)

Pealtvaatajaid: 18

Naiskonna sõit sai alguse kell 9 Elvast kui meie klubi logodega buss Tallinna poole vurama hakkas. Kellel möödus bussisõit magades, kellel matemaatikat õppides. Mäng algas väga hästi ning esimesed 30 minutit näitasime väga head mängu. Vastane sai värava lähedalt karistuslöögi, mis otse väravasse ära realiseeriti. Seisuga 0:1 liikus meie naiskond poolajale ning tahe endast maksimum anda oli ilusti olemas. Teist poolaega alustades suutis vastane alustada aktiivse rünnakuga ning teisel poolajal jõudsime värava alla raskemalt ja vähem. Kui seisuks oli saanud 0:3 vastase kasuks suutis meie Liisa Mägi liikuda mööda otsajoont värava suunas ning suutis sealt ise võimaluse ära realiseerida. Mäng sellega mõneti elavnes, kuid lõppseisu rohkem mõjutada me ei suutnud. Riietusruumi suunduti seisuga 1:3.

Peatreener Deniss Samoilov: "Alustasime hästi - mängisime isuga ja tekitasime ohtlikke võimalusi. Kuigi hoopis vastane lõi esimese värava. Teisel poolajal proovisime tulemuse enda kasuks pöörata, kuid ei õnnestunud."

Mängu parim mängija Heleri Rebane: "Tänaseks mänguks olid eesmärgid kõrged, kuna oleme kolme punkti juba pikemat aega soovinud, siis vähemaga ei saa leppida. Mängu eel muretsesin enda vigastuste pärast, et need tunda ei annaks, aga õnneks need ei teinud valu ja sain täismängu teha. Täna oli üks ilusamaid mänge sel hooajal ja saime enda mängu mängida. Hea kambavaim oli ja pingutasime kõik ühise eesmärgi nimel, et võtta esimene võit. Aga alati saab paremini kui anda endast veel üks killuke. Küll siis hakkavad ka väravad tulema. Mäng oli raske, kuna oli näha meie paremust esimesel poolajal ja me ei löönud oma võimalusi ära. Õnn oli vastaste poolel ja nad suutsid oma olukorrad ära realiseerida. Emotsioonid olid tegelikult positiivsed, sest me tegime hea mängu ja võis mänguga rahul olla. Siit saab ainult paremaks minna. Mängu parima tunnustus tuli ikka üllatuseks, eriti tänase mängu puhul, kus oli näha kõikide tüdrukute panust väljakul. Järgmiseks mänguks tabeli liidritega tuleb ennast kõvasti motiveerida, et me paneksime veidi juurde ja teeksime järjekordse ilusa mängu. Eesmärk võiks olla, et suudaksime hoida värava puhtana. Pühapäev on kallis ja ei tahaks seda negatiivsete emotsioonidega lõpetada."

Naiskonna järgmine mäng toimub võõrsil 2. juunil kui külla sõidetakse FC Flora II naiskonnale. Tule ela omadele kaasa!