Naiskonna nappi kaotust jälgis rekordarv publikut!

Pühapäeval (28.07) toimus FC Elva esindusnaiskonna hooaja kaheteistkümnes mäng kui naiskond võttis kodus vastu külalise Tallinna FC Ajaxi naiskonna. Avavile kõlas kell 18:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul. 

Kelly ja Marie vastase rünnakut ära hoidmas / FOTO: Cristel Jakobson
FC Elva (N) - Tallinna FC Ajax (N) 0:1 (0:0)
0:1 Samanta Uueda

Hoiatused: Kätriin-Elise Pahva (FC Elva)
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 88

Hooaja esimese võidu emotsiooniga oli hea minna mängima Tallinna FC Ajaxi vastu, sest võistkond teadis, milleks nad suutelised on. Mängueelseks soojendused olid taeva katnud mõnusad vihmapilved, mis pakkusid head vaheldust lõõmava päikse all mängimisest. Alustasime mängu edukalt ning poolajale suundusime viigiga 0:0. Suutsime vastase elu raskeks teha ning üles ehitada mitu head rünnakut, kuid ühtegi väravat realiseerida ei suutnud. Mängu täisaja viimasel minutil lasime vastasmängija oma värava alla, kust suudeti meile lüüa värav. Mäng seisma ei jäänud ning näitasime vastasel ka lisaajal võrdset mängu, kuid sellest värava löömiseks ei pidanud ning pidime tunnistama vastase 1:0 võitu. Naiskonna mängu käis vaatamas rekordarv publikut! Kohal oli 88 pealtvaatajat, kes häälekalt oma naiskonnale kaasa elasid. Naiskond tänab südamest kohale tulnud inimesi ning ootab kõiki taas kaasa elama 18. augustil kell 13:00 Nike Arenale kui madistame kodus JK Tallinna Kalevi vastu.

Peatreener Deniss Samoilov: "Taaskord tegime hea mängu, kuid paraku ei suutnud tulemuse enda kasuks ümber pöörata. Peame suutma rünnata enam kui 1-2 mängijaga, siis tulevad ka väravad. Teeme vigade parandused ja valmistume järgmiseks raskeks mänguks Pärnu JK II vastu."Mängu parim mängija Eneli Õigus: "Mul on siiani kaotusest väga kahju, kuna ma arvan, et me oleksime väärinud oma pingutuste eest vähemalt viiki. Ma näen, et me peaksime ründes otsima rohkem liini taha avanemise võimalusi. Ehk siis tuleksid ka need väravad, mida kogu aeg ootame ja loodame. Hetkel jäävad söödud liini taha enamasti ikkagi kasutamata. Järgmine mäng on Pärnu JK II naiskonna vastu, kus on kõige olulisem distsiplineeritud kaitsetöö. Minu arust on naiste jalgpallis võimalik võita mänge, kui mängida taktikaliselt targalt. Siiani pole me seda suutnud teha ja ma endiselt loodan, et me võistkonnana saame ühel hetkel teoreetiliselt ühte moodi ikkagi aru, kuidas mängida tahame ja miks. Kui seda suudame ka mängus teha, siis ma arvan, et tuleksid ka need võidud."Naiskonna järgmine mäng toimub võõrsil sel pühapäeval 4. augustil kell 17:00 Pärnu Raeküla staadionil kui külla sõidetakse Pärnu JK II naiskonnale. Naised, tugevat kaitset ja väravatega lõppevaid rünnakuid!