Naiskonna ilus hooaja lõpp

Eile (03.11) pani naiskond hooajale ilusa punkti kui võõrsil võeti Tartu JK Tammeka II naiskonna vastu kaunis 1:0 võit! Värava autoriks on meie kapten Eneli Õigus. Mänguga pani naiskond ilusa punkti 2019ndale hooajale koos pealtvaatajatega. Meie naiskond pidas 2019. aasta hooajal maha 20 liigamängu ja 1 karikamängu (1/8 finaal). Liigamängudest võeti 4 võitu, 4 viiki ning 12 korda pidi naiskond tunnistama vastase paremust.

FC Elva naiskond vs Tartu JK Tammeka II / FOTO: Deniss Samoilov
Peatreener Deniss Samoilov: " Hea meel, et keeruline hooaeg sai lõpetatud südika esitusega. Tüdrukud olid väga tublid ja võitlesid ühtse võistkonnana. Tegime kõrget pressi väga hästi ning tänu sellele olime kogu mängu vältel vastaste jaoks ohtlikud. Aitäh kõikidele mängijatele, kes on panustanud naiskonna mängudesse sel hooajal. Samuti tänan kogu tiimi (abitreenerit, füsioterapeuti, meditsiinilist abi), kodumängude korraldustiimi ja fänne - ilma nendeta oleks see hooaeg veelgi keerulisem! Tuleval hooajal soovime kindlasti pakkuda rohkem positiivseid emotsioone!"


Naiskonna kapten Eneli Õigus: "Mul on hea meel, et viimasel mängul mängisime nii nagu oli mu eesmärk juba hooaja alguses, aga mul on kahju, et me jõudsime selleni alles viimasel mängul. Mul on hea meel, et tiimiga on liitunud mõned tublid mängijad nagu nt Helena ja Kati. Hea meel on näha, kui inimesed käivad trennis korralikult ning pingutavad. Ma loodan, et see suhtumine nakatab lõpuks kõiki naiskonna mängijaid ja meiega liitub uusi inimesi. Kui me ühtse tiimina pingutame, motiveerime teineteist nii trennides kui mängudel, siis ma endiselt usun, et Eesti naiste jalgpallis on võimalik päris kaugele jõuda. Ma tahaks seda võimalust ära kasutada! Ma tahaksin öelda aitäh kõigile mängijatele, treenerile, abilistele ja fännidele suur aitäh. On olnud raske hooaeg ja me pole suutnud koju tuua nii palju võite kui oleksin soovinud, aga ma tean, et siit saab ainult paremaks minna. Aitäh kõigile, et olete selle hooaja meiega kaasa teinud ja uuel hooajal uue energiaga edasi!"

Naiskonna kodumängude korraldustiimi eestvedaja Marie Pau: "Üksteist kodumängu teist aastat järjest korraldustiimiga edukalt korraldatud. Väga head meelt teeb see, et hooaja jooksul jõudis väljakule kokku 434 pealtvaatajat ning keskmisel oli mängul ligikaudu 62 pealtvaatajat. Suutsime teha naiskonna rekordi ja meile oli ühel mängul lausa kaasa elamas 88 pealtvaatajat. Võimas! Korraldustiimi kuuluvad vinged inimesed ja toetajad, kes on naiskonna jaoks alati olemas. Tänan südamest Marek Madisood ja Rain Suitsu, kes hoolitsesid, et muusika ja teadustamine üheltki mängul ei puuduks, Annikat Haasmad ja Inga Madisood euroloosi, poolajamängu, loosimiste ja sotsiaalmeedia abi eest, Cristel Jakobsoni kes aitas mängud pilditele jäädvustada ning muidugi peatreener Deniss Samoilovit, kes platsil toimuva eest hoolitses väga hästi. Suur aitäh Globalsoccerstore ja Linea Shop, et toetasite meie kodumänge ning aitasite meil oma pealtvaatajatele mänge ja auhindu pakkuda!"

Naiskond tänab igat toetajat südamest 2019nda aasta hooaja eest! Jätkame usinalt treenimist ning kohtume Sinuga kindlasti juba järgmisel hooajal väljakul!

Naiskonna tegutsemist hooajal ja hooaja väliselt saab jälgida Instagramis @fcelvanaiskond!