Naiskond tõi saarelt koju viigipunkti

Pühapäeval (14.10) käis FC Elva naiskond Saaremaal külas FC Kuressaare naiskonnal. Mängu avavile kõlas kell 15:00 Kuressaare kunstmurustaadionil.
FC Elva naiskonna koosseis vs FC Kuressaare / FOTO: Kelly Haasma


FC Elva (N) vs FC Kuressaare (N) 1:1 (1:1)             Värava autor Christina Vink / FOTO: Cristel Jakobson

Väravad:
1:0 26' Christina Vink
1:1 38' Kateriin Kuusk
Hoiatused:-
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 34

Põhikoosseis:
#1 Reili Rehme (vv)
#31 Kaisa Liina Keps
#20 Ketlin Štšerbakov
#38 Egle Tohver
#24 Sascya Assak
#55 Eneli Õigus (k)
#39 Heleri Rebane
#3 Christina Vink
#72 Kätriin-Elise Pahva
#50 Annika Eek
#2 Liisa Mägi


Vahetusmängijad:
#77 Leili Eek
#73 Sandra Kuus

Peatreener:
Jürgen Kuresoo


Peatreener Jürgen Kuresoo: "Kuressaarega on juba aastaid meil väga põnevad mängud olnud. Ka sel korral lootsid mõlemad võistkonnad võitu, aga peavad rahulduma ka viigipunktiga. Kuressaare valmistas meile palju peavalu standard olukordadega, milles nad väga osavad on. Mänguliselt oli ehk meil paremad võimalused võit koju tuua, aga kokkuvõttes on viigipunkt õiglane. Järgmisel nädalal ootab meid ees tõeline ellujäämismäng kui viimases voorus vajame kindlasti võitu, et jätkata järgmisel aastal taas esiliigas. Samuti pole veel kadunud ka lootus võidelda meistriliiga üleminekumängude nimel! Ootame kõiki staadionile kaasa elama!"

Mängu parim mängija Christina Vink: "Enne mängu ma mingeid eesmärke endale ei seadnud, aga mängu läksin mõttega, et hooaeg varsti lõppeb, aga ma ei ole ikka väravat löönud ning seda oli vaja muuta. Saime väga hästi hakkama ning jõudsime ka päris palju vastase värava alla. Paremad oleks võinud olla esimesed puuted ning põrkavad pallid. Mäng oli üsna võrdne, aga meil oli rohkem olukordi, kus oleks saanud värava lüüa. Kahjuks jäid need löömata. Emotsioonid peale mängu olid head. Lõin oma esimese värava see hooaeg ning see tekitas hea tunde. Mulle tuli üllatuseks, et olin mängu parim mängija, kuna polnud pikalt trennis käinud ja ei teadnud, kas sellest mängust tuleb midagigi välja. Arvan, sain tiitli, kuna olin selles mängus ainukese värava omanik. Pōhieesmärgiks on hooaja eelviimane mäng väärikalt ära mängida ja näidata Elva fännidele, mis puust me tehtud oleme ning kui hästi läheb siis ka lüüa veel üks värav."

FC Elva (N) vs FC Kuressaare (N) 1:1 /FILMIS: Kelly Haasma / MOTEERIS: Marek Madisoo

Kui nii seista, siis sobime meeskonda mängima küll! /FOTO: Christina Vink

Naiskonna järgmine kodumäng on juba sel pühapäeval 21.10 kell 15:00 Nike Arenal kui naiskonda külastab Nõmme Kalju FC naiskond! Toome fännide abiga võidu koju!