Naiskond pidi jätma seekord punktid võõrsile

22. Juulil külastas FC Elva naiskond Saku Sportingu naiskonda. Avavile kõlas kell 15:00 Saku kunstmuruväljakul.
Meenutus mängust kodus FC Elva (N) vs Saku Sporting (N), mis lõppes seisuga 2:4 (mõlema FC Elva värava autoriks #80 Rahel Repkin) / FOTO: Cristel Jakobson

FC Elva 0:4 Saku Sporting (0:2)

Väravad:
0:1 34' Liisa-Lii Tamme
0:2 41' Linette Listmann
0:3 54' Katriin Saulus
0:4 90' Triin Satsi
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 41

Sakusse jõudes võttis naiskonda vastu Saku Sportingu treener, kes juhatas naistele kätte riietusruumi. Selga tõmmati FC Elva vorm, jalga kunstmuruputsad ning seati sammud väljakule. Erinevalt Viljandis toimunud mängust oli taevasse tekkinud paar pilve, mis andsid vahepeal hetkeks puhkust päikesest. Koosolek peeti maha varjus murul istudes, et ennast mänguks paremini hoida. Seoses mitmete põhimängijate puudumisega sai põhikoosseis üsna huvitav. Seekordseks võistkonna keskmiseks vanuseks oli 18. aastat ja 6. kuud.

Põhikoosseisu kuulusid: #1 Reili Rehme, #31 Kaisa Liina Keps, #20 Marie Pau, #38 Egle Tohver, #73 Sandra Kuus, #39 Heleri Rebane, #24 Sascya Assak, #43 Kätlin Karjus, #72 Kätriin-Elise Pahva, #50 Annika Eek ja #2 Liisa Mägi.

Vahetusmängija: #77 Leili Eek (vahetas 71' välja mängija #38 Egle Tohvri.

Treener Jürgen Kuresoo: "Oli teada, et tuleb keeruline mäng tugeva vastasega. Väga palava ilmaga kunstmurul mängida on alati raske, aga jäin rahule, et tüdrukud suutsid lõpuni pingutada ja ei toimunud ärakukkumist. Oleme hädas olnud standardolukordade kaitsmisega ja ka sel korral suutsid vastased meile nurgalöökidest 2 väravat lüüa. Juba pühapäeval on plaanis teha vigade parandus kui Jalkafesti raames kohtume kodusel Nike Arenal FC Kuressaare naiskonnaga."

Keskpoolik Sascya Assak: "Üldine mängupilt oli hea, kuid kus me juurde saaksime panna ongi just lihtsad asjad: võistkonnakaaslaste juhendamine, vastasmängija silmist mittelaskmine, mängulugemine jne. Positiivne oli see, et vaatamata palavale ilmale suutsime läbi raskuste lõpuni pingutada. Et meil võistkondlikult oleks järgmine kord lihtsam, tuleb siinkohal mängu iga mängija nii vaimne kui ka füüsiline valmisolek. Järgmine vastane, FC Kuressaare naiskond, on võidetav ja anname endast parima, et 3 punkti mandrile jääks."
 


Järgmine kodumäng on juba sel nädalavahetusel Jalkafesti raames Elva Seikluspargi eri, kus läheb loosi 2x10 eurosed Elva Seikluspargi kinkekaartid!
Mäng toimub 29.07 kell 17:00 Nike Arenal (Puiestee 2, Elva). Kohtumiseni mängul!