Naiskond lõpetas hooaja tugeva mänguga! (VIDEO)

Kolmapäeval  (24.10) võttis FC Elva naiskond kodus vastu Saku Sportingu naiskonna. Mängu avavile kõlas kell 19:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul.
FC Elva naiskond /FOTO: Aili Alber / Fotail.ee

FC Elva (N) vs Saku Sporting (N) 2:3 (2:2)


Väravad:
0:1 18' Liisa-Lii Tamme (ov)
1:1 32' Linette Listmann
1:2 57' Eliisabeth Pedak
2:2 72' Heleri Rebane
2:3 116' Katriin Saulus

Hoiatused:
48' #18 (Saku Sporting), 96' #20 (FC Elva), 114' #31 (FC Elva)
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 27

Fännide tehtud plakat
AUTORID: Kelly Haasma, Kaija-Liisa Štšerbakov
Põhikoosseis:
#1 Reili Rehme (vv)
#31 Kaisa Liina Keps
#20 Ketlin Štšerbakov
#73 Sandra Kuus
#38 Egle Tohver
#55 Eneli Õigus (K)
#39 Heleri Rebane
#24 Sascya Assak
#50 Annika Eek
#3 Christina Vink
#2 Liisa Mägi


Vahetusmängijad:
#80 Marie Pau
#72 Kätriin-Eliise Pahva

Peatreener:
Jürgen Kuresoo

Peatreener Jürgen Kuresoo: "Võitluse poole pealt üks hooaja paremaid mänge. Enamus mängijate jaoks oli see esmakordseks kogemuseks, et mängida koos lisaajaga 120 minutit. Samas oli juba ette teada, et Saku tüdrukud on just võitluslikkuse poolest Eesti üks parimaid võistkondi ja nende hea press kogu mängu vältel halvas meie palliga mängu ja jäime hätta just rünnaku ülesseehituse faasis. Usun, et pakkusime hooaja lõpetuseks fännidele põneva lahingu ja soovime edu Saku Sportingule järgneval hooajal nii meistriliigas kui ka karikamängudes! Võistkonna poolt ka tänusõnad kogu mängukorraldustiimile tänu kellele olid meie mängud sel hooajal palju atraktiivsemad!"

Mängu parim mängija Ketlin Štšerbakov: "Tahtisin anda endast mängus parima. Peamine mõtel oli ikka teha kõike seda, mida ma oskan, hästi. Viimases mängus oli meil hästi palju head suhtlust omavahel ja aitasime üksteist. Kui mõelda, mida oleksime saanud mängus naiskonnaga paremini teha, siis ei tulegi kohe midagi meelde, sest kõik oli väga hästi. Mäng oli raske, sest vastasvõistkonnas oli tasemel mängijaid, keda oli raske meie väravast eemal hoida. Emotsioonid olid kiirelt muutuvad, natuke kaotusvalu ja uhkustunnet. Mängu parima mängija tiitel tuli mulle üllatusena. Hooaja lõpetan heade mõtetega, kuigi sain omasid aidata vaid kahes viimases mängus. Sain palju motivatsiooni juurde, et jätkata järgmisel hooajalgi!"

FILMIS: Kelly Haasma ja Kaija-Liisa Štšerbakov / MONTEERIS: Marek Madisoo

Klubi ja naiskonna mängijad tänavad FC Elva naiskonna kodumängude korraldustiimi. Kõik 11 kodumängu said edukalt korraldatud ning saadi tugev põhi alla, mille pealt järgmine hooaeg jätkata veel paremini! Samuti täname fänne, kes meid kodumängudel toetamas on käinud, sest just tänu Teile meie hooaeg võib edukalt lõppeda!

Naised lõpetasid hooaja. Treenime, et minna järgmine hooaeg veelgi suurema HOOGA EDASI!