Naiskond ei suutnud eduseisu hoida

Pühapäeval (02.09) käis FC Elva naiskond külas Nõmme Kalju FC naiskonnal. Avavile kõlas kell 13:00 Hiiu kunstmurustaadionil.
Naiskonna koosseis vs Nõmme Kalju FC/ FOTO: Jürgen Kuresoo

FC Elva 1:2 Nõmme Kalju FC (1:0)
Väravad:
1:0 Nõmme Kalju OV
1:1 Nõmme Kalju FC
1:2 Nõmme Kalju FC


Hoiatused (FC Elva):
#6 Kirke Mähar
#2 Liisa Mägi
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: u 50

Varumängijad:
#72 Kätriin-Elise Pahva
#20 Marie Pau
Peatreener: Jürgen KuresooPõhikoosseis vs Nõmme Kalju FC naiskond


Peatreener Jürgen Kuresoo: "Mängus Nõmme Kalju vastu oli õnnestumisi meil vähe. Jäime hätta vastase pressinguga ja ei suutnud ära kasutada ning leida käike vastase kõrge kaitseliini taha. Kaotasime enamus kahevõitlused ja tegime palju lihtvigasid nii palli kontrollimisel kui ka söötmisel. Kinkisime ka 2 väravat oma eksimuste pealt ja nii on raske mänge võita."

Naiskonna abikapten Kaisa Liina Keps: "Tänasele mängule minnes oli tunne hea ja lootsin ikka kolme punktiga tagasi koju tulla. Kahjuks tegime me väga nigela teise poolaja, mille tõttu kaotasime ka oma eduseisu. Väga palju jäid meie ründajad suluseisu, nii et vastaste värava alla me eriti tihti ei jõudnudki. Järgmisele mängule proovime ikkagi positiivselt vastu minna ja teha sellise mängu, mida on nii endal hea mängida kui ka teistel põnev vaadata."


Järgmine kodumäng on 16.09 kell 17:00 Nike Arena Elva kunstmurustaadionil JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi naiskonna vastu. Tule ela omadele kaasa ja toome naiskonna tagasi edulainele!