Meeskond võitis hooaja esimeses "kodumängus" Tartu SK 10 II esindust

FC Elva mehed tegid reedel hea mändu ja alistasid naaberlinna võistkonna Tartu SK10 II esinduse. Põnevalt kulgenud esimese poolaja järel oli seis 0:0. Teine poolaeg tõi väravaid ja kodumeeskonna ülekaalu mängupildis. Haani, Eichelmanni ja Tinni väravatest võideti mäng 3:1.
27.04.2012 kell 18:00 II-liiga lõuna-lääs 4. voor, Valga Kungla tn kunstmuruväljak
FC Elva vs Tartu SK 10 II 3:1 (0:0)
Väravad: 47. pen. Haan, 64. Eichelmann, 70. Tinn - 57. pen. Ergo Eessaar
Hoiatused: 55. Mihkel Kuresoo - 55. Reimo Austa, 76. Henri Tamvere, 90.+1. Marken Karindi
Emaldamine:
Kohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Anni Pohlak, Viktor Haljaste
Pealtvaatajad: 70

FC Elva: Arvo Käkk (90. Ergo Leppik), Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Henry Eichelmann (87. Oliver Käkk), Taavi Aasmäe, Kaarel Tinn, Raido Kuus

Tallinna FC Flora III - FC Tarvastu0 : 2
Paide Kumake - Türi Ganvix JK10 : 2
Sörve JK - Viljandi JK Tulevik2 : 7
Keila JK - Vändra JK Vaprus1 : 1
HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond II5 : 1
FC Nõmme United - JK Luunja0 : 5

Reedel võõrustasime oma külalisi Valga Kungla tn kunstmuruväljakul, kuna äsja hooldatud Elva linnastaadion vajas veel puhkust, et 9. mail toimuvaks avalöögiks võimalikult kvaliteetseks saada.
Mängu algus kuulus Tartu SK 10 II meestele, loodi ka paar head võimalust, aga väravaid ei sündinud. Mida mäng edasi, seda paremini sai FC Elva keskväljal vastaste liidrite tegutsemist takistada ja tekkisid võimalused Jürgen Kuresool ja Henry Eichelmannil. Jürgeni rünnakute tõrjumisel näitas suurepäraseid oskusi väravas seisnud Ojaste, Eichelmanni lähilöök võttis vale vindi ning keeras tühjast väravast mööda.
Teine poolaeg algas tõelise tulevärgiga, kohe esimesel minutil näitas väljakukohtunik Tomi Rahula vastaste penaltipunktile. Eelnevas olukorras segas Eichelmann kaitsjat nii, et esimene mängis palli käega. Penaltit asus sooritama vanameister Haan, kes loomulikult palli külma rahuga väravaks vormistas. Oli võimalusi ka eduseisu kasvatamiseks, aga hoopis SK10 II sai mängu 57. minutil samuti kasutada karistuslöögi penaltipunktilt. Ergo Eesaar ei eksinud ja mänguseis oli viigis. Mõned minutid hiljem oli samal mehel hea võimalus külalised juhtima viia, kodumeeskonna õnneks lõi ta 1v1 olukorras selgelt üle värava. Peale seda, praktiliselt kuulus mäng FC Elvale ja tulemuseks suurepärane tiimivärav, millele pani täpi Eichelmanni täpne ajastus - 2:1! Ei möödunud palju kui Kaarel Tinn tegi seda, milles ta kõige osavam, lüües palli 22 meetrilt Ojastele püüdmatult väravasse 3:1! Igati teenitud värav mängijale ja kogu meeskonnale, kui palju on see noormees löönud latti! Hetked hiljem oli hea võimalus J. Kuresool, proovis karistusalasse murda, kuid kaitsjad said õigel hetkel takistama.
Väga häid võimalusi enam ei tekkinud ja mäng lõppes kodumeeskonna võiduga. Mängudest parema ülevaate saamiseks ootame teid staadionile!