Meeskond kaotas võõrsil 2:0 Keila JK-le


Foto: Siim Ivask / Pilt on illustreeriv 

Eile toimunud II-liiga kohtumises pidi FC Elva leppima Keila JK võiduga. Võrdselt kulgenud kohtumises ei suutnud FC Elva oma rünnakuid edukalt lõpetada, sama probleem kimbutas võõrustajaid kiirrünnakute realiseerimisel. Mõlemad Keila väravad sündisid standardolukorra järgsest saginast. 
10.06.2012 kell 12:00 II-liiga lõuna-lääs 10. voor, Keila staadioni muruväljak
Keila JK - FC Elva 2:0 (0:0)
Väravad: 68. Kelo, 85. o.v. Kütt
Hoiatused: 13. Link, 75. Ääremann - 73. Raido Kuus
Eemaldamised: 
Kohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Rain Neemlaid
Pealtvaatajad: 56

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov (86. Karl Mark), Veiko Haan, Madis Vihmann, Taavi Aasmäe, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo (86. Oliver Käkk), Henry Eichelmann, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus 


Tallinna FC Flora III - FC Nõmme United6 : 1
Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus1 : 1
Pärnu Linnameeskond II - JK Luunja5 : 0
Türi Ganvix JK - FC Tarvastu2 : 7
HÜJK Emmaste - Sörve JK5 : 1
Paide Kumake - Tartu SK 10 II2 : 3


Mäng algas FC Elvale soodsalt, 4. minutil teeniti vabalöök vastaste viie kasti joonelt. Kuresood mängisid palli lahti ja löök tabas väravajoonel olnud mängijaid, pall püsis hetke vastaste väravajoonel kuni keegi Keila mängijatest selle eemale suutis toimetada. FC Elva jätkas rünnakute ehitamist, 13. minutil tegi koduvõistkonna mängija J. Kuresoo vastu vea, millest viimane suutis küll toibuda, aga korralikult enam mängida ei suutnud. Healt positsioonilt teenitud karistuslööki läks sooritama Bussov, kelle pommlöök vastaste müürist tagasi põrkus. 
Keila võistkond toibus ja hakkas ka mängu sisse elama ja rünnakuid ehitama, eriti palju segadust tekitasid FC Elva kaitsjatele pikad diagonaalsöödud, mille tagajärjel said Keila ründajad paar korda oma teravust näidata. Ühel korral päästis meeskonna Arvo Käkk ja teisel korral oli vaja väravaposti abi. 
FC Elval oli veel kasutada paar head võimalust, kui J. Kuresoo äärelt läbi pääses, kahjuks ei kujutanud ristsöödud värava ette erilist ohtu.
Teisel poolajal jätkus sarnane mäng, FC Elva mängis lühemate söötudega ja Keila otsis oma ründajaid pikkade diagonaalpassidega. FC Elva parim moment mäng otsustada avanes Raidol, kellele tegid suurepärase eeltöö J. Kuresoo ja Rando, kahjuks tabas Raido löök värava joonel seisnud kaitsemängijat. 
63. minutil teenisid keilakad karistuslöögi, millest sündis kohtumise võiduvärav. Löödi kõrge kaarpall karistusalasse, kus Kelo edestas elvakaid ja suunas palli Käkki väravasse.
FC Elva asus jahtima viigiväravat, mis polnud sugugi kerge. Keila mängijad suutsid palli enda valduses hoida.
Hoopis Keila suurendas eduseisu, kui esimese väravaga sarnasest olukorrast pall elvakate väravasse maandus, kahjuks oli Kütt viimane, kes palli suunda muutis ja omaväravaga protokolli lisati.
FC Elva mängis kohtumise väärikalt lõpuni, kuid see ei päästnud hooaja kolmandast kaotusest. Lüüa saamise juures on halvem pool, et pole selge kui tõsiselt sai vigastada J. Kuresoo ja kas ta saab järgmistes kodumängudes oma meeskonda aidata. 

Järgmised mängud Elva linnastaadionil 17. juuni ja 20. juuni! Jälgi reklaami!