Mapri Ehitus OÜ ja FC Elva liiguvad üheskoos edasi!

Mapri Ehitus OÜ juhatuse esimees Priit Jaagant ja FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Mapri Ehitus OÜ FC Elva kuldsponsorina 2024. aastal!

Priit Jaagant, Mapri Ehituse juhatuse esimees: "Toetame väga hea meelega laiapõhjalise järelkasvuga spordialasid ja jalgpall on üks neist. FC Elva on laste arvult üks Lõuna-Eesti suurimaid jalgpalliklubisid, kus treenitakse süsteemselt kõigis vanuses poisse ja tüdrukuid. Oleme FC Elvaga olnud aastast 2013 ja kõrvalt vaadates, kui innukalt noored trenni teevad ja võistlevad kinnitame, et olete ka tugevaim Lõuna-Eestis!"

Marie Pau, FC Elva tegevjuht: "Mul on väga hea meel, et Mapri Ehitus, kes 2013. aastal asus toetama meie noori, on tänaseks koos noormängijatega kasvanud ja jõudnud esindusmeeskonna juurde tegutsema! Täname ettevõtet pikaaegse koostöö eest ning usun, et meie ühine tee on ka edaspidi täis pingutust, tööd ning kindlasti ka õnnestumisi!"


Mapri Ehitus ehitab tulevikku! Mapri Ehitus rajab tööstus- ja põllumajandusehitisi, kortermaju, äri- ja avalikke hooneid nii Eestis kui Lätis. Ettevõtte ehituse peatöövõtt on tellijale mugav ja turvaline.

Mapri Ehituse kohta leiad rohkem infot SIIT!