Mängu viimased minutid võtsid duublilt kolm punkti

Algkoosseis SK Imavere vastu / Foto: Marek Naaris

Küllaltki lahtises ja mõlemalt poolt ründavas mängus avasid skoori meie mehed. Hea eeltöö väravale Karl-Ernst Saalilt ja oma viienda värava kolmes viimases kohtumises lõi Romet Pastak. Teise poolaja lõpus õnnestus vastastel lüüa kaks kiiret väravat, mis kindlustasid külalistele magusa võidu.
19.05.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs SK Imavere 1:2 (1:0)
Väravad: 37. Pastak - 88. Imsi, 90.+3. Arula
Hoiatused: 84. Kiik
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 35

Algkoosseis:
Vahetusest: 

46. min Toom -> <- Käos
46. min Nukka -> <- Chilaya
67. min Saal -> <- Maidla
74. min Ainar Ivaste -> <- Alekõrs


Mängija Romet Pastak kommentaar: "Täna oli võrdne võitluslik mäng. Mõlemal võistkonnal oli mitmeid häid momente. Meie suutsime ühe enda omadest ära realiseerida ja taga nulli hoida pea terve mäng, kuid vastased leidsid mängu lõpu poole augud meie kaitseliinist üles ning karistasid kohe ära. Tubli esitus meie võistkonna poolt, aga täna olid vastased paremad."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Hea mäng oli, esimesel poolajal lõime küll värava, aga teisel poolajal täitsime oma ülesandeid paremini. Kahju, et kaotasime, aga jätsime palju energiat väljakule ja kellelegi midagi ette heita pole. Need kõvemad mängud teevad meid ainult paremaks. Järgmine mäng on minu koduklubi vastu, saab olema väga-väga raske, sest nemad soovivad puhtalt mulle juba pähe teha. Püüan oma juhendatava duubli vaimselt hästi ettevalmistada ja oleme valmis tõsiseks lahinguks karukoopas."

Järgmine kohtumine 26. mai kell 12:00 Soe keskasula staadionil, kui vastaseks FC Tarvastu.