Külalised nautisid Jalkafestil tegevusi ja Wabriku hoovi jätkuüritust

Rahvale jagus tegevusi ja emotsioone kuhjaga / Foto: Cristel Jakobson

Järjekorras kuues FC Elva Jalkafest on taas ajalugu ja rohkem kui nädal on juba möödas. Selle ajaga on tiimid jõudnud kerged analüüsid teha ja tuleb taas olla rahul. Ilm oli suurepärane ja tegevused pakkusid põnevust ning emotsiooni kõigile. 

Osavusfestivalil tegevust kõigile uute lisategevustega

Külastaja sai tegevusi täiega, väga kõrge oli osalusala läbimisete arv. Kuni osavusfestivali lõpuni olid igas jaamas järjekorrad. Taas tuli läbida kuus jaama, kus mängija kogus templeid ja igas jaamas tunnustati ka ala parimat. Saint-Gobaini jalka bingo, Decora rannapalli tribling, Promensi täpsusvise, Enicsi jalka golf, Sportlandi footdarts ja ABC Motorsi löögikiirus. Parimad said auhindu toetajatelt ja loosirattast. Kõige suurem auhind ehk reisikinkekaart FC Elvalt õnnestus loosiga võita Matthias-Ronaldo Pervel (fotol vasakul).

Maarja Haikara erakogu / Foto

Osavusmängude parimad

Saint-Gobain Glass Estonia SE - Andrus Meinart
Promens - Marje Kudisiim
Enics - Leili Eek
Sportland Footdarts - Vaido Koddala
ABC Motors - Marko Paavilainen
Decora - Renat Samulin

Lisaks osavusmängudel oli võimalus osaleda FIFA19 virtuaaljalgpalli turniiril, kus parimaks krooniti FC Elva II mängija Vasiliy Chilaya. FC Elva legendide turniiril oli võidukas kõige vanemate põlvkonna ehk 86-87 sündinud meeste põlvkond, kes alistas finaalis 92-93 võistkonna. 

Mõnusaid tegevusi pakkusid Libe jalgpalliväljak ja Dunk Tank, kus noored said mängida veega ning värskendada palavuse eest. Promens tõi kohale veel mullijalka, kus sai ka sõpradega lahedat versiooni jalgpallist proovida.

Uue lisana kutsusime üritusele Nike Training Clubi eesotsas peakorraldaja Britta Alepi ja Lene Vardjaga, kes viisid läbi jooksukiiruse Skillmillil ja rühmatreeningu ligi 50 osalejaga. Dunk Tank, NTC ja Libe jalgpall / Fotod Cristel Jakobson

Meeste mängul ja köieveos jäi võit koju

Peale osavusfestivali suundus publik Elva linnastaadionile, kus ootas ees FC Elva ja Pärnu JK Vapruse lahing. Viimastel aastatel ei ole kodumeeskond külalisi rõõmuga kostitanud ja nii juhtus ka seekord, kui meie mehed 2:0 võiduga külalised teele saatsid. Mängu jälgis 347 pealtvaatajat.

Köieveos oli Pärnu karudel võimalus ennast kehtestada, aga ka siin olid meie jõulised sipelgad paremad. 

Köieveo tiim täis tahtmist ja jõudu / Foto Cristel Jakobson

Videokokkuvõte (FCE TV)


Kommentaarid

Joosep ja Mairi Allik (Foto Virgo Haan): "Meie jaoks läks Jalkafest väga korda. Tegevused olid põnevad ja meeldisid lastele väga. Eriti meeldis neile teisi lapsi vette lasta. Harjutused ja tegevused olid lihtsad ja läksid neile hästi peale. Legendide turniir oli tore ja õhtused tegevused Waksalis olid lahedad. Ja muidugi Singer Vinger. Väga super."
Fotod

Osavusfestival ja lastevanemate penaltite turniir - Cristel Jakobson

Meeste mäng - Cristel Jakobson

Waksal Wabrikus facebooki album - Virgo Haan

Kogu üritusest album - Marko Hõrak

Korraldajad ja vabatahtlikud

Rain Suits, Aivo Johanson, Are Altraja, Marek Madisoo, Inga Madisoo, Kaija Saarnak, Annika Jukk, Marie Pau, Alik Säde, Martti Tammaru, Emerson Siimer, Margus Malkus, Veiko Haan, Deniss Samoilov, Laur Nurme, Kauri Käos, Martin Thomson, Tarmo Kullas, Taavi Jakobson, Cristel Jakobson, Marit Tammaru, Piret Muni, Ragnar Vutt, Merlin Roio, Kalle Roio, Vaido Koddala, Britta Alep, Lene Vardja

Karin Sikk, Rena Toming, Liis Suits, Kaisa Pastarus, Carolin Hunt, Leili Eek, Kelly Haasma, Eveliine Nahkur, Heidi Udeküll, Bamela Sutt, Maribel Viridet, Kaija-Liisa Štšerbakov, Katarina Elisabeth Käpa , Melek Batakcioglu, Annika Haasma, Liisbeth Mahla, Sirli Mark, Merili Aasma, Kairi Nael, Ülle Lembke, Merle Pent


Kohtume aastal 2020, siis tähistame klubi 20 sünnipäeva!