Kogukonna lugu: Perekond Hüveneni köidab ühtekuuluvus ja tegutsemine ühise eesmärgi nimel

Perepea Antti, Lisette, Marilin ja Matilda / Foto: Aili Alber

Toome teieni taas ühe loo meie kogukonnast, kus seekord küsitlesime perekond Hüveneni. Kuidas nemad on seotud FC Elvaga ja mida nemad siin olles tunnetavad. Head lugemist!

Kuidas olete seotud FC Elvaga ja mis teid selle juures kõige rohkem köidab?

Vastab pereema Marilin: Olen FC Elva fänn alates sellest ajast kui mu vend Marek hakkas tegevjuhi ametil tegutsema. Mind köidab selle juures kogukond, mida kõike on üks väike klubi ära teinud ja kuhu jõudnud kodumängude korraldusega. Ühtehoidvus ja ühes suunas liikumine.

Kui tihti te külastate mänge ja üritusi, ning millistest kindlasti ilma ei soovi jääda?

Nii palju kui võimalik siis alati oleme perega kohal, lapsed on suured fännid. Mõlemad tüdrukud alla ühe aastaselt juba väljaku ääres fännamas ja häälekalt kaasa elamas. Esinduse mängud on need kus alati üritame kohal olla. Nüüd elame alaliselt Elvale lähemal kui varem ja võimalusi käija on rohkem.

Mida soovitate neile, kes veel pole klubi fännid või toetajad? Miks nad võiksid ennast klubiga siduda?

Esmane soovitus ongi ehk see, et tulla kohale ja näha ning kui tekib hinges see õige tunne siis ongi aeg hakata fänniks või toetajaks :) Klubiga siduda võiksid nad end just seetõttu, et järelkasvuks on särasilmsed edasipüüdlikud pallurid ja tänu lisa toetajatele saavad ka nemad tulevikus täita oma jalgpalliunistused.
Olla mängijad esinduste koosseisus.

Kuuldavasti olete kogu perega ka LHV jalgpallikaardite omanikud. Miks olete teinud sellise valiku ja mida näete teie selle sammuga?

Jah oleme. Esialgu sai valiku põhjuseks tegelikult just tasuta maksed ja soodne kaardi tasu kuus. Aga siis edasi kaarti kasutama hakates oli hasart juba kui nägin palju ma juba oma valitud lemmik klubile olen maksetega raha teeninud.

Lapsed peavad veel ootama kui saavad jalgpallikaardi ealiseks. Seniks teen nende maksed oma kaardiga ja abikaasa kaart on tellimuses.

Selle sammuga näen ma seda, et iga minu väike kaardi liigutus maksmisel toob lähemale FC Elvakate unistusi saada reaalsuseks.

Kuna ma ei ole ise Elvakas aga sellist ühtehoidvat perekonda nähes nagu on FC Elva siis juba see on põhjus, miks tahaksin olla Elvakas.

Uue aasta esimese kuuga oleme kaardikogukonna abiga kogunud juba üle 250 €. Soovitame kõigile klubi fännidele sammu, mis aitab piirkonna spordiklubi edasi arendada ja ise seejuures oma tegemistele mõtestatust juurde lisada. 

Täname kõiki, 162 kaardi omanikku senise panuse eest!


Telli LHV jalgpallikaart