JK Vutineiud panid Elva rannaetapil oma kogemused maksma ja said kolmanda järjestikuse võidu

Foto: Siim Kendra / Ilmataat saatis Verevi randa nii päikest kui vihma.

Täna toimus Elva lahtiste naiste meistrivõistluste raames rannaetapp naistele. Turniiri suurimaks üllatajaks oli Amadea, kes võitles ennast esmakordselt finaali, kuid pidi siis tunnistama JK Vutineidude 5:0 paremust. Kolmas koht selgitati penaltitega, kus FC BÕKS jäi alla SK Suure-Jaani United naistele. FC BÕKSil oli täna ebaõnne - ka finaalmängudest jäädi kõrvale, kuna kaotati Amadeale penaltiseerias.
Rannaetapil osales kokku 9 võistkonda. Esmakordselt osales SK Motiiv Elva lahtistel naiste meistrivõistlustel. SK Motiiv on ainus võistkond, kes on suutnud kolme etapi jooksul võita JK Vutineidusid. Võimsalt alustanud võistkond võitis JK Vutineidusid tulemusega 3:0, kuid FC Plikside 2:1 võit jättis nad siiski tabelis kolmandale kohale. Kolmanda võiduga garanteerisid JK Vutineiud endale Elva lahtiste naiste meistrivõistluste tiitli.

Päev pakkus rohkelt positiivseid emotsioone ja tekitas põnevust kõigis. Järgmine etapp toimub sügisel Elva linnastaadionil, kuhu ootame kõiki võistkondi kindlasti tagasi, et selgitada välja ka ülejäänud kohad! Hetkel jagavad 2.-4. kohta FC BÕKS, Amadea ja SK Suure-Jaani United.

FC BÕKS treener Andres Bõkarev: "Penaltiseerias kahjuks õnne ei olnud ja vastu tuli võtta kaotus. III-IV koha mängus oli vastaseks Suure-Jaani ja ka selleski mängus tuli võitja selgitamiseks lüüa penalteid. Normaalaeg 1:1, ning taaskord polnud FC Bõksil täna õnne, mööda löödi kõik kolm penaltit ja rannaetapilt IV koht. Peale III etappi on üks asi selge, esikoha kokkuvõttes on võitnud JK Vutineiud, kellel koos juba 36 punkti, ehk siis kõik etapid on võidetud. II - IV koha peale läheb viimasel etapilt tõsiseks rebimiseks. Kolmel võistkonnal (FC Bõks, Amadea, Suure-Jaani United) on võrdselt 20 punkti. neile järgneb Superwoman 16 punktiga. Aitäh teile tüdrukud mõnusa päeva eest ja jääme ootama IV etappi, mis mängitakse murul. Ja nüüd trenni penalteid lööma!"

Turniiri lõppjärjestus:

1. JK Vutineiud (Eneli Õigus, Kirke Mähar, Kerlin Lehtla, Kätlin Kentel, Eleri Pastak)
2. Amadea (Diana Soop, Liisa Tatar, Kätlin Karjus, Egle Tohver, Annabel Jesin, Veroonika Kivistik)
3. SK Suure-Jaani United (Mari-Liis Rikkinen, Maive Jürmann, Kersti Kürsa, Stella Sarikas, Taisi Toomsalu, Sigrid Paas)
4. FC BÕKS (Helena Pallon, Jaanika Piibar, Viktoria Guselnikova, Kerti Peep, Maarja Ujamägi, Reili Rehme, Daisy Sikk, Birgit Tohter)
5. SK Motiiv (Maia Pruuli, Helis Ojala, Laura Ojaste, Gerta Jürjens, Anett Poon, Chrystal King, Mariana Kees)
6. Superwomen (Daniela Jesin, Ilona Kotkas, Kaisa-Liina Keps, Kaisa Kruus, Merle Päkko)
7. FC Pliksid
8. FC Milka (Sirli Mark, Merli Mark, Kaisa Kesa, Aurelia Põldmaa, Sascya Assak, Claudia-Tristen Värv)
9. FC Muffinid (Solveig Paju, Eneli Mossin, Christina Vink, Agnes Pentsa, Marleen Mälk)

Vaata tulemusi SIIT


* Pildid ilmuvad paari päeva jooksul!

Pildid - Siim

Pildid - Kerttu

Pildid - Cristel