Klubi uue rahvusvahelise projekti teine suursposnor on OÜ Semt Ehitus

Foto: Cristel Jakobson / Pilt on illustreeriv

FC Elva ja Semt lõid kolmeks aastaks käed, mille eesmärgiks on toetada klubi rahvusvahelise eliitturniiri korraldamist ja arendada seeläbi välissuhteid. Varasemalt on Elva Elite Cupile juba õla alla pannud Nike. Turniir toimub2006.a sündinud noormeestele 11.-12. mai Nike Arena Elva kunstmuruväljakul, kuhu on oodata 14 võistkonda. Hetkel on avaldatud neli esimest võistkonda
Marek Naaris: "Elva Elite Cupi idee oli õhus juba kaks aastat ja sai nüüd võimalikuks täna Nike Arena Elva valmimisele. Kuna selle turniiri majanduslik ülesehitus on suuresti ehitatud toetajatele, et tuua siia Saksamaa ja Inglismaa parimaid noorte võistkondi. Peame katma selliste külaliste jaoks kõik kulud alates lennujaamast ja lõpetades samas punktis. Varasemalt oli meil juba kokkulepe Nikega ja nüüd saime lisatoetaja Semt Ehituse näol. Vägev, et saame teha suuri projekte - kõlab ikka uskumatult, et väiksesse Elvasse tuuakse sellise kaliibriga klubi noored nagu 1. FC Köln, Varssavi Legia jt. Kõik soovivad proovida oma taset Euroopa parimatega, see teeb sellest atraktiivse turniiri meie regioonis. Oleme tänulikud Semtile ja teistele tulevastele projekti toetajatele."

Edgar Toots juhatuse liige: "Kuulsin esimest korda FC Elva toetamise võimalusest ühe seltskonnas, kus Meelis Karro käis välja mõtte, et võiksid ka meie kogukonna klubi toetama asuda. Mõte meeldis mulle ja edasine oli juba eesmärkide loogiline käik. Kuna olen plaaninud oma elu pikemalt Elvaga siduda ja siia piirkonda panustada, siis leidsime klubijuhiga, et meil on väga sarnased eesmärgid kogukonna edendamisel ja inimestele võimaluste pakkumisel."

Ametlik turniiri koduleht

Loe rohkem Semt Ehituse tegevusalast