Klubi lõpetab reedel hooaja piduliku Auhinnagalaga

Foto: Aili Alber / Ülevaade möödunud aasta Auhinnagalast. Sellel aastal on kutsetega peole oodata alla 220 inimese ja hiljem on võimalik kõigil soovijatel liituda afterpartyga. 

Juba kolmandat aastat järjest lõpetatakse hooaeg meie mõistes suurejoonelise üritusega, kus tänatakse hooaja jooksul parimaid esitusi- ja suurimaid arenguid läbi teinud mängijaid. Samuti on kohal mitmed klubi toetajad, kelleta ei oleks kõik see võimalik ja tunnustatud saavad ka inimesed ning teod, mis on enim muutnud- ja mõjutanud klubi aasta jooksul.
"Kolm nädalat on tehtud tõsist tööd selle nimel, mis homme Elva kultuurikeskuses saalis olijate ja mujal maailmas nutiseadmetest jälgijatele lahti rullitakse. Soovin kõigile külalistele meeldivat õhtut ja tänan siinkohal juba kõiki suurema vaeva nägijaid, kelleta poleks sellisel tasemel võimalik üritusi teha." võttis Auhinnagala ettevalmistused kokku tegevjuht Marek Naaris

Suured jõud: Inga Madisoo, Kerlin Lehtla, Taavi Jakobson, Merili Aasma, Marek Madisoo, Rain Suits, Raido Paurson

Väiksed jõud: Rena Toming, Karin Sikk, Aili Alber, Andrus Meinart, Laur Nurme, Marie Pau, Alina Samoilova, Veiko Haan, Raimo Aun, Hans-Hendrik Karro, Kirke Mähar, Kauri Käos, Jürgen Kuresoo, Andris Altsaar, Christina Vink, Cristel Jakobson, Vaido Koddala, Kristjan Moorast

Kogu üritus täies mahus jälgitav 

Otseülekanne 8. detsember kell 19:00-22:10 FC Elva facebookis

19:00 Külaliste saabumine, pildistamine
19:40 Sissejuhatus õhtujuhid Hans-Hendrik Karro ja Kirke Mähar
19:43 Esinevad FC Elva tantsutüdrukud
19:48 Aasta videokokkuvõtte (video 1)
19:55 Parimad mängijad (video 2)
19:57 Parimate mängijate ja -arenejate tunnustamine Madis Sipelgas
20:20 Üllatusesineja
20:25 FC Elva viktoriin Andrus Meinart
20:45 Paus 15 minutit ja Pärnu Summer Cup (video 3)
21:00 Sponsorite auhinnad (video 4)
21:03 Sponsorite tänamine Veiko Kütt
21:28 Uue suurtoetaja tutvustus
21:35 Klubi auhindade (video 5)
21:37 Klubi auhindade jagamine Alina Samoilova  
22:10  Afterparty 

Afterpartyle 


Ootame kõiki lapsevanemaid, fänne ja muidu head linnarahvast järelpeole, kus saab muljetada möödunud hooajast, uutest mõtetest ja ehk sünnivad uued veelgi paremad ideed Elva valla sotsiaalkultuuri edendamiseks.

Rohkem infot ja pilet eelmüügist