Kaotus florakatele langetas esindusmeeskonna Esiliiga B-sse

33. voorus oli meie vastaseks võõrsil Tallinna FC Flora U21. Läksime küll mängu kiirelt juhtima Ats Joandi väravast, kuid Flora vastas kahega.

15.10.2017 kell 16.00 FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora U21 - FC Elva 2:1 (0:1)
Väravad: 57. Henri Järvelaid, 73. Mattias Männilaan - 9. Ats Joandi

Hoiatused: 63. Tarvo Timm, 70. Jürgen Kuresoo, 88. Veiko Kütt
Mänguolud: +13, päiksepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 53

Elva: Arvo Käkk, Tarmo Kerro, Veiko Kütt, Rando Kuus (46. Raido Kuus), Mihkel Kuresoo, Tarvo Timm (73. Kristo Kolesnitšenko), Hans-Hendrik Karro (46. Nikita Karasjov), Andris Altsaar, Ats Joandi, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei (80. Taavi Aasmäe).
Varus: Christopher Toom, Raido Kuus, Kristo Kolesnitšenko, Nikita Karasjov, Taavi Aasmäe.
Mängujärgsed kommentaarid:

Poolkaitsja Ats Joandi: "Õnnestus küll kohe mängu alguses juhtima asuda, kuid pärast seda ei suutnud enda mängu käima saada ning jäime Flora tugeva surve alla. Teine poolaeg jätkus samamoodi ning lõpuks kandis see ka vastastel vilja ning löödi 2 väravat. Hooaja lõpuni on veel 3 mängu, anname endast parima, et see lõpetada ikkagi positiivselt."

Peatreener Veiko Haan: "Meie jaoks oli väga raske mäng. Palju probleeme valmistasid meile vastase osavad ja kiired ründajad. Samas näitasid meie mängijad väga head võitlusvaimu."


Esindusmeeskonna järgmine kodumäng toimub 22. oktoobril Elva linnastaadionil kell 13.00, kui vastaseks on FCI Tallinn U21.

Näeme staadionil!