III-liiga üleminekumängu esimene vaatus oli tõeline thriller (edu meile 5:4)

Foto: Liina Ivask / Gero Mekk (paremal) lõi kohtumises kolm väravat, aga endaga täielikult rahule ei jäänud.

Üleminekumängu esimene kohtumine oli küllaltki ühepoolne ja meie duubel näitas atraktiivset ja ründavat jalgpalli, kuigi skoor 5:4 seda ülekaalu ei kinnita. Negatiivse jälje mängule jättis FC Elva II kapteni Laur Tammeoru vigastus, kelle kaotus teise mängu eel on väga valus. Vastased võtsid puhtalt kogemuse pealt kaks väravat, mis säilitas mõlemal võistkonnal kõik võimalused paarist võitjana väljuda.
21.10.2017 kell 13:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva II vs EMÜ SK 5:4 (1:1)
Väravad: 34., 48., 49. Mekk, 70., 71. Pastak - 44., 78. Starovoitov, 81. Kalm, 87. Kling
Hoiatused: 60. Anti Ivaste - 35. Djatškov
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 47

Algkoosseis:


Vahetusest: 

46. Alekõrs -> <- Pastak
62. Mekk -> <- Jakobson
82. L. Tammeorg -> <- Roosmann

Pildid mängust - Liina IvaskMängija Laur Tammeorg kommentaar: "Vaieldamatult oli mäng EMÜ SK-ga meie selle hooaja parim ning me näitasime, et IV-liiga edukamad meeskonnad ei jää oma oskuste poolest kindlasti III-liiga omadele alla. Oleme hooaja vältel palju kokkumängu harjutanud ning nüüd sai tõesti öelda, et asjad sujusid nii nagu see olema pidi. Kahjuks tekkisid mõned hetked, kus meeste keskendumine väravatelöömisetuhinas kadus ning see maksis valusalt kätte - viimase 10 minutiga löödi meile kolm väravat tagasi, kuid mäng lõppes sellegi poolest positiivselt ning saime üheväravalise edu järgmisele mängule vastu minekuks. Enda mänguga saab üldjoontes rahule jääda selle hetkeni, kui vigastada sain ning peale seda tekkis mu tegemistes kvaliteedilangus. Sellegi poolest, sellist mängupilti näidates oleme suutelised hooaja eesmärgi täitma ning uues liigas hästi mängima!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Mäng oli selline mida pealtvaatajana äge vaadata. Tegime neid tegevusi, mida oleme terve hooaja arendades oluliseks pidanud. Täna toimis meeskondlik pressing paremini kui varasemates mängudes. Võitsime kaotatud pallid kiirelt enda valdusesse tagasi. Kahjuks said meile saatuslikuks kaks väravat, mis säilitasid põnevuse. Peame järgmise mängu eel hästi treenima, puhkama ja komplekteerima parima võimaliku koosseisu. Suur tänu fännidele, keda oli ligi 50!"

Kordusmäng 28. oktoober kell 12:00 Tartu Annelinna kunstmuruväljakul. Tule aita duubel III-liigasse!