Hooaeg 2022 - START!

2022. aasta jalgpallihooaeg algab meie jaoks FC Elva esindusmeeskonna Esiliiga kodumänguga! Meie esimeseks vastaseks on FCI Levadia U21 meeskond, kes sõidab meile külla 3. märtsil, et maha pidada üks tuline Esiliiga avalahing! Mängupäev on pidupäev ja selleks, et Sinu jaoks pidupäev emotsioonide rohkem ja meeldejääv oleks panime sulle kirja olulisem punktid ja juhised mängupäeva toimumise kohta. Loe alt poolt!

Mängupäev Nike Arena Elva kunstmuruväljakul

Kohale tulemine:
  Kodumängule tule jala, jalgrattaga või autoga. Jalgratta saad panna väljaku kõrval asuvasse rattaparklasse (sissepääsust sisse, vasakut kätt) ning auto saad parkida Elva Gümnaasiumi koolimaja ette parklasse.

Sissepääs: Sissepääs avatakse 1 tund enne mängu algust. Sissepääs mängule on tasuta!

Infotelk: Infotelgist saad endale mängu jälgimiseks kaasa haarata mängukava (koosseisude ja mängu tutvustav info) ning istumisaluse, et tribüünilt oleks mõnusam mängu vaadata. Infotelgist on võimalik osta omale euroloosi pilet, mille abil võit võita FC Elva fännitooteid või veelgi parema õnne korral olla üks rattamängu osalistest!

Toitlustus: Toitlustuse punktist saad osta endale head ja paremat näksimiseks või sooja jooki (tee ja kohv). Võta kaasa sularaha!

Mängu ajakava:
15 minutit enne avavilet - lõppeb mängueelne soojendus
5 minutit enne avavilet - mängijad tulevad väljakule
Avavile - mäng algab!
Poolaeg - toimub rattamäg ja Global Soccerstore poolajamäng
15 minutit enne lõpuvilet - lõppeb euroloosi piletite müük
Lõpuvile - euroloosi auhindade loosimine

Global Soccerstore poolajamäng: Mängu poolajal toimub meie toetaja Global Soccerstore poolajamäng, kus proovile pannakse osalejate õnn ja osavus. Osaleda saab igaüks tasuta. Mäng toimub väljakul (Elva Nike Arenal) või väljaku kõrval (Elva Linnastaadionil). Mängu võitja saab Global Soccerstore poolt välja pandud auhinna!

Rattamäng: Koostöös Sportlandiga on FC Elva kodumängude hooaja suurimaks auhinnaks elektriline fatbike jalgratas! Esimese poolaja lõpus loositakse euroloosi ostjate seast välja viis inimest, kes saavad poolajal rattamängu väljakutses osaleda. Kõige kiirem ja osavam väljakutse läbija pääseb edasi rattaloosi. Hooaja lõpus viimasel kodumängul osaleb rattaloosis 18 inimest, kelle vahel loositakse elektriline fatbike jalgratas!

Muu oluline:
Mängule ei ole lubatud kaasa võtta alkoholi.
Palume jääda viisakaks nii mängijate, kohtunike, kodumängu korraldustiimi liikmete kui ka teiste pealtvaatajate suhtes.