Homme algab aasta võimsaim turniir - Elva Elite Cup 2019


Eelmise aasta võitjate 1. FC Köln esindajad intervjuud andmas Hans-Hendrik Karrole / Foto: Elva Elite Cup kogu

Üle Euroopa tuleb kokku 14 võistkonda ja pall pannakse Nike Arena Elva kunstmuruväljakul mängu kell 10:00. Kes tõstab laupäeval karika peakohale? Tule vaata ise ja õpi parimatelt.

Tippturniir koos Champions League finalistidega

10.-11. maini toimub Elvas üks Eesti võimsaim noorteturniir osalejate taseme poolest, kus võistleb ka eile õhtul imelise comebacki teinud Tottenham Hotspuri akadeemia võistkond! Lisaks on Inglismaalt kohal ka West Ham United, Venemaalt Moskva CSKA, Ukrainast Kiievi Dünamo, Poolast Varssavi Legia ja paljud teised väiksemad. Kokku on kutsutud turniirile 14 võistkonda.

"Väga palju energiat oleme pannud siia üritusse. Tuleb kindlasti sama vinge kui eelmine aasta, nüüd selle vahega, et meil on mängijatele ja pealtvaatajatele tribüün. Haljastuse võlusid täna veel nautida väga ei saa, aga ka kõik sellega seonduv on tehtud ja viimased lihvid anname peale turniiri. Meie soovime omalt poolt kõigile meeldivat viibimist Elvas ja Tartus. Ainus, mis natuke kurvaks teeb on see, et me ei saa oma 240 külalist Elvasse majutada. Mõtteainet on, kuidas julgustada investoreid sellesse sektorisse panustama." võttis turniirieelse olukorra kokku peakorraldaja Marek Naaris.

Turniiri ajakava

Vaata otseülekannet siit

2018 kokkuvõte